Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida mellett vagy más...

Gravida mellett vagy más magzat védő mellett szedtetek még más fajta vitaminokat?

Figyelt kérdés
egész életemben vashiányos voltam hol jobban,hol kevésbé és az orvosom azt mondta,hogy ne szedjem a vasat a gravida mellé ,de én közben meg azt hallotam ,hogy a vashiány vetéléts okoz... ti mit tudtok ezzel a témával kapcsolatban?jöv.hétre van idő pontom másik orvoshoz de nem tudok addig várni
2012. júl. 29. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A szokásos vérvételeknél úgyis kiderül, hogy szedned kell e majd valamilyen vaskészítményt és akkor majd ír az orvos.

Dehogy okoz a vashiány vetélést, ahogy a terhesvitaminoktól sem lesz óriásbébi, ezek csak tévhitek!

2012. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgatnék a dokimra. Egyébként 16. hétig folsavat szedtem mellé, később még magnéziumot.
2012. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első perctől kezdve kellett szednem a folsavat,Magnerotot és vasat (napi2x),mert nem volt jó a vérképem.Ezt a terhesség végéig szedtem a terhesvitaminnal(Elevit).Viszont azzal leálltam a 36.hét környékén,de a többit ugyan úgy szedtem.
2012. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!