Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebbe fogok bedilizni?

Ebbe fogok bedilizni?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok és túlparázom a terhességem. nem tudom élvezni..csütörtökön kell mennem tanácsadásra az AFP aredményemért meg meg kapom a beutalót uh-ra. és most azon parázok hogy mi van ha uh-n majd azt mondják hogy valami nem jó?!.. utálom hogy ilyen gondolataim vannak ráadásul 2.baba az elsővel semmi negatív gondolatom nem volt most meg... még nem is nő a pocim viszont már érzem egy jó ideje a magzat mozgást de 2napja azt is alig.. nem is tudom hogy bírom ka azt a pár napot hogy meg tudjam mi van néha már lelőném magam a hülyeségeim miatt
2012. júl. 29. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a pici átveszi az idegességed, ami nem jó, márcsak miatta sem szabad ezt csinálni.

Másrészt ettől, h idegbajt kapsz,változtathatsz bármin? Ugye, hogy nem. Törekedj a pozitív gondolatokra, simogasd, beszélj hozzá, lassan meg fogsz nyugodni!

2012. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értelek én, ezt könnyű mondani, hogy nyugodj meg....én lassan az őrületbe megyek a negatív gondolataimmal...Nekem ez a 4. terhességem de a 3. gyerek lesz egyet elvesztettünk tavaly érdekes, hogy az volt az összes közül a legjobb terhességem, szuperül voltam, a legszebb hónapok és nem lett jó vége. Most meg kedden megyek pszichológushoz mert bedilizek a negatív gondolatoktól, az a legrosszabb, hogy egyszerűen semmi máson nem jár az eszem, nem tudok másra gondolni, tudom milyen érzés, megpróbálok én is tenni ellene de nem megy. Ha gondolod majd megírom mi volt a pszichológusnál:-)
2012. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen az is igaz nem változtat semmin az ha idegbajt kapok.. annyiszor próbáltam már a jó dolgokra gondolni de nem megy van mikor igen van mikor nem.. főleg úgy hogy olyan mintha nem is lennék terhes.. semmi tünetem nem volt max egyszer kétszer hánytam aztán ennyi.. most meg csak néha érzem hogy mozog arra is rá kell koncentrálnom.. ha meg nem érzem az a baj.. rettegek hogy az uh-n azt mondják hogy van valami rendellenessége vagy nem tudom szóval mindig jön valami új ami miatt parázok de azt igazán én sem tudom hogy miért.. talán mert itt is annyi "hülyeséget" olvasok és rám ragadt
2012. júl. 29. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 18 hetes vagyok én meg pénteken megyek az AFP eredményemért! Én is jobban aggódok mint az elsővel..de azért nem ennyire durván! Mondjuk most sokkal másabb bajaim vannak mint az elsővel..Én is alig tudom kivárni h menjek már az Uh.ra..Te mikor mész uh??
2012. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem még aznap ahogy megkapom a beutalót :P
2012. júl. 29. 18:31
 6/9 A kérdező kommentje:
neked van már pocid?
2012. júl. 29. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pénteken kapom meg de utána hét kedden megyek uh.ra így kaptam időpontot! Nekem 12 hetesig nem volt hasam..most már látszik de van aki most is azt mondja h szinte nincs is! Igaz ami igaz az első babámnál már vagy 9 hetesen látszott ilyenkorra elég nagy volt a hasam ahhoz képest most nem nagy! Hol fogsz szülni?
2012. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb. ugyanezeket a köröket viszem én is mint te, és kb. veled egyidős a pocaklakó :) én is bedilizek, nem tudom a gondolataimat terelni. én attól félek hogy ez a leletem se lesz jó, eddig egy leletem se volt jó, utána persze hamis riasztás volt mind, remélem nem akarják megint a frászt hozni rám :S én majd csak 2 hét múlva megyek uhra, borzalmas ez a sok várakozás :( első baba lesz
2012. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a 20.ker Jahn Ferenc Dél-Pesti kórházban fogok szülni.

Talán akinek az első baba az még rosszabb nagyon sajnálom hogy te is ennyire aggódsz. én sem tudom mit kezdjek a gondolataimmal.. majd csak kibírjuk valahogy. hamar eltelik az a 2 hét :)

2012. júl. 30. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!