Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen fehérne...

Terhesség alatt milyen fehérneműt ajánlott hordani?

Figyelt kérdés

kérdezném azt is hogy ti milyet hordtok, csak ugye az kicsit indiszkrét lenne, még itt is :D

azt tudom, hogy tangát nem ajánlott, mert visszadörzsölheti a bacikat...


2012. júl. 30. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Én pedig hol tangát hol francia bugyit hordok. Félidő óta szükségessé vált a tisztasági betét.


30hkm

2012. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami neked kényelmes.


nekem csak tangám volt a terhesség elött, és sima szines pamut bugyikat vettem, amik kényelmesek, nem vágtak be stb...

2012. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami kényelmes. Ez a legfontosabb, meg persze, hogy pamut legyen (bár ez nem csak terhesség alatt ajánlott, hanem mindig). Én végig tangát hordtam/hordok. Tisztasági betétet is lehet kapni tangást, igaz utálom, sőt állítólag nagyobb az esélye a fertőzéseknek ha betétet használsz, de sajnos muszáj, mert most a terhesség alatt megnövekszik a folyás menyisége (vagyis én így jártam).

35 hkm

2012. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a rendes nem tanga bugyijaimat vágtam el a hasánál, hogy ne szorítson. először csak középen, atzán két oldalt is. van amelyiken már 5 vágás is van
2012. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én végig tangát hordtam, az volt a kényelmes. Persze szülőszobára azért ne abba menj :))
2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
általában franciát hordok, de már kényelmetlen ezért ma tangát vettem föl de az sem jó. kipróbálom majd a normális bugyit hátha az jobb lesz.
2012. júl. 30. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Ettől előre félek...

Képtelen vagyok "rendes" bugyit hordani, mert olyan a fenékformám (másra nem tudok gondolni), hogy akármit csinálok bevág, nem marad meg a fenekemen, lépek 2-t és ugyanott van, mintha tangám lenne, ebből kifolyólag kényelmesebb a tanga nekem. A franciabugyikra is kényes vagyok, ha van rajta elől varrás akkor iritál:S

Lehet, ha már pocakom lesz, ezek megváltoznak, mert azért terhesség alatt formailag is változunk...kisérletezhetek majd:)

Ami kényelmes, az egyik barátnőm a női boxerre voksol...

2012. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát itthon én is melegítőbe vagy rövidnaciban vagyok, szerencsére nem vagyok nagyon folyós egyenlőre. később meglátjuk mi lesz.
2012. júl. 30. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiamnál a Takkoban találtam kényelmes tundrabugyit, abból szereztem be néhány feketét és fehéret is. Kb. 3-3 db van belőle. A fiam novemberi volt, tehát a terhesség végefelé már azt hordtam, mert az volt kényelmes, de a farmerok, meg téli gatyók alá fel lehetett venni, mert nem látszott.

Most a lányomnál nyáron sajnos csak éjszakára hordom a hálóing alá, mert a vékony nacik alatt elég bénán nézne ki. Valahol azt gondolom, hogy ettől van annyi folyásom, hogy tangát hordok, de most mit csináljak. Nincs kicsi, formás fenekem a franciabugyihoz, de még a nem tangához sem, ha bevág a nadrág alatt....


Én tisztasági betétet már évek óta használok, függetlenül terhességtől.

2012. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!