Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti éreztetek ilyet az utolsó...

Ti éreztetek ilyet az utolsó napokban?

Figyelt kérdés
Péntekre vagyok kiírva, tudom, hogy már bármelyik pillanatban megindulhat a szülés, de már alig bírok állni, mert egyből belenyulal a fájdalom az alhasamba, sokszor úgy érzem, hogy majdnem bepisilek, és ez hirtelen jön, meg sokszor a combom belső része is megfájdul. Ez már azt jelenti, hogy pár nap múlva szülök vagy azért érzem ezt, mert nyomja a baba?
2012. júl. 30. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt is hozzáteszem, hogy kb. 20 percenként kell pisilnem.
2012. júl. 30. 17:28
 2/6 anonim ***** válasza:
A pisilés azért ilyen gyakori, mert nyomja a baba a hólyagod. A többi is sajnos normális már ilyenkor. Vegyél egy kellemes meleg ülőfürdőt ! Hátha jobb lesz!
2012. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Már csillapodott azóta a fájdalom, vagyis ma sem indul már meg a szülés :(! Ülőfürdőt a doki már a 36. hét óta nem javasolja, de nem értem, hogy miért nem, amikor még zárva voltam akkor legalább is.
2012. júl. 30. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg jövő péntekre vagyok kiírva:-) Nekem is van ilyen, hirtelen bele nyilall a fájdalom a combomba és olyan érzés,mintha áram ütne meg. Szinte megbénulok, lépni se tudok egy egy pillanatig. Szerintem valami ideget nyomnak a babák! Tarts ki, már nem sok van. Üdv, 38+3hkm.
2012. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, na mi újság van már valami? Ha nem én azért javaslom a meleg fürdőt/ zuhanyt, sőt én sokat lépcsőztem mikor elkezdődtek a fájások.
2012. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos még mindig egyben vagyunk! Megmaradtak az enyhe fájások, pont most zuhanyoztam le, és utána is kicsit fáj a derekam, már oda is belenyillal. Azért még reménykedem, hogy péntekig történik valami.
2012. júl. 31. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!