Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok Kőbányán kismama tornát?

Tudtok Kőbányán kismama tornát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!A Bajcsyban nem inditanak? Nem ott szültem,de hátha inditanak.. Szent Istvánban vagy a Lászlóban viszont tuti van és az sincs messze kőbányától. Esetleg a Dél Pesti kórházban is megkérdezheted... Én az Imrében szültem,de nem jártam tornára csak egyszer megnéztem.Az előadásokat fontosabbnak tartottam. Ott is szültem.Kőbányai vagyok,de jelenleg kispesten lakunk.
2012. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a segítséget.

A Bajcsyban úgy tudom van, de én a Baross u-ban fogok szülni. Nem tudom, hogy így is lehet-e járni. Majd megérdeklődöm. A Baross u-ban csak előadások listáját találtam a honlapon. Azt mondod, érdemes elmenni?

2012. aug. 3. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem mentem,mert nagyon messze volt(HAtár út Európarktól ) a szent Imre.Igy én csak az előadásokra ártam,az érdekes volt.
2012. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm szépen.
2012. aug. 3. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Megint én vagyok. Na,ma néztem a 9hónapot a tvben(tv2n) és pont a Baross utcai klinikát mutatták be hogy milyen a szülészete és a kismama tornát is. Tök poz volt amiket csináltak.12.hét és 36.hét asszem között lehet csinálni amig zárt a méhszáj. Ha tudod nézd meg a neten.
2012. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó! :-) Nagyon köszönöm.
2012. aug. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!