Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák.32 hetesen szerintete...

Kismamák.32 hetesen szerintetek ezek az adatok nem kicsik? Kérlek titeket mindenre írjatok.

Figyelt kérdés
BPD 79mm, TAD 82mm, becsült súly 1900g!? Azt mondták,h kicsit nagyobb a mellkas,ez nem baj? Meg,h kevesebb a magzatvíz, és ráadásúl megfordult ,farfekvéses lett. Mennyi az esély,h visszafordul?
2012. aug. 1. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi a súlya.BPD:ez is jó.Visszafordulhat kivéve akkor,ha túl nagy,hogy visszaforduljon.Akkor sajnos császár lesz.
2012. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi. 3. lányomat 32 heten 1800 g-ra becsülték, 3969 grammal született. Középsőm a 31. héten volt 1770 g uh szerint ., ő 3630 grammal született. Szòval teljesen jò a sùlya. Még simán visszafordulhat, bár ha kevés a magzatvíz, akkor nehezebb... De az meg megítélés kérdése, hogy mennyi a kevesebb. Nekem volt, hogy egymás után nézte két orvos, az egyik kevesebbnek, a másik átlagosnak látta.
2012. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem fiamnak bpd-je kerek 32hetesen 84volt, súlya 1950gramm.

Egyébként átlagosan 32hetesen 2kg-osak a babák, ugyhogy egyátalán nem pici a babád-pont jó.

Nekem a fiam egyébként 2600grammal született csak- bár 2héttel hamarabb jött.

2012. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!