Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, szerintetek normális...

Kismamik, szerintetek normális, hogy vannak napok amikor kevésbé érzem mozogni a babát?

Figyelt kérdés

Ma van a harmadik napja, hogy alig-alig érzem mozogni a babót. Azt nem mondanám, hogy egyáltalán nem érzem, de ahhoz képest, hogy vannak napok, amikor majd kirúgja a hasam, ahhoz képest nagyon gyengus mozgásai vannak. Lehet, hogy a nagyon mozgolódós napjain annyira kifárad, hogy ilyenkor pihen? Szerintetek? Holnap megyek a dokihoz a havi vizsgálatra, rá fogok erre kérdezni, de kíváncsi vagyok, hogy más is tapasztalt-e már ilyet?

Előre is köszi a válaszokat!

23 hkm


2012. aug. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A frontokat már ilyen idősen ők is megérzik, én a hidegfrontnál tapasztaltam, hogy pár napig lustább, épp, hogy csak jelt ad magáról.

Boldog babavárást:)

Üdv.:33hkm

2012. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első mocorgósabb volt, a kisebb lustább. a doki állandóan azzal nyúzott, hogy figyelgessem, meg írogassam,hogy evés után fél órával 10 perc alatt mennyit mozog. Ha mocorgott, tutira valami olyat csináltam, ami miatt nem tudtam számolni, ha leültem, hogy most aztán megszámolom, richtig meg se moccant. Főleg a kisebbbnél (a nagyobb miatt nem is nagyon tudtam úgy figyelni) volt olyan, hogy csak este elalvás előtt tudatosult bennem,hogy alig mocorgott aznap. Boldog babavárást! Két egészséges kisleányka boldog anyukája.
2012. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul ilyen. Szerintem vannak aktívabb és lustább napjaik! 2 hete pont egy ilyen miatt bementem a kórházba. Alig éreztem a mocorgást, és (én hülye a netet olvasgatva) megijedtem, hogy baj van. Bent csináltak egy NST-t, hála istennek nem volt semmi gond. Nem kellett volna ráparáznom ennyire. Te se tedd!!!:D

35 khm

2012. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!