Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, vagy csak...

Terhes vagyok, vagy csak tévhit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A múlt hónapban 3 napig volt meg a mensim, pedig mindig 7 napig szokott, mondjuk az első napon nagyon megvolt..

mostanában kéne megjönnie, de pár napja hányok és rosszul vagyok szagoktól, a hasam felvan puffadva, nem tudom miért... nem ettem semmi olyat.. néha szúrkál a hasam alja. Vegyek tesztet vagy várjam meg a mensit?



2012. aug. 2. 12:05
1 2 3
 1/25 Anita8401 ***** válasza:
100%

Szerintem vegyèl tesztet és reggeli első vizeletből csináld meg :)

Megkérdezhetem mikor kène megjönnie??



21 hetes kismama

2012. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet..Ha a hányás és a szagérzékenység terhesség miatt van akkor már tuti pozitivat tesztelnél.
2012. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát igazából 30.-án szokott megjönni, de múlt hónapban késett 9 napot.. szóval már megkéne jönnie vmeik nap
2012. aug. 2. 12:21
 4/25 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!!! Én is reggel teszteltem, mintha valamit látnék...:D Ügyes leszek, és megpróbálom kibírni még 3 napig a következő tesztig! Nézd meg, sokat nem veszítesz, hátha pozi!:)
2012. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jólvan:) tesztelni fogok. Szorítok neked! akik meg babásak, azoknak gratulálok!:)
2012. aug. 2. 12:29
 6/25 anonim ***** válasza:

szerintem is vegyél tesztet.

örülnél, ha babás lennél?

2012. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát nem terveztük, de ha jön a baba akkor örülni fogunk
2012. aug. 2. 12:43
 8/25 anonim ***** válasza:
tényleg tesztelj mindenképp :)
2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tüneteid vannak, akkor minimum 6, de inkább 7 hetes terhes lennél. Kíváncsi vagyok, mit mutat a teszt majd :)
2012. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

köszy a válaszokat!

Ha terhes vagyok, akkor nem kellene a mellemnek feszülnie stb? mert nekem ien tünetem nincs, de néha szúrkál nagyonlent a hasam

2012. aug. 2. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!