Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mult honapba hagytam abba a...

Mult honapba hagytam abba a fog. Gát. , nem voltunk elég ovatossak. Ti megtartanátok? Menyi az esélye, h valami gond lesz majd a babával?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megtartanám, mert a mai fog. gátlók olyan kis hormontartalmúak, hogy nem lehet baja elvileg a babának. Barátnőm pl. a fog.gátló abbahagyása után pár nappal teherbe esett és két hete egy egészséges kislánynak adott életet. Azért menny el orvoshoz is és kérd ki a véleményét. De sztem nem lesz baj.
2012. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj a babával? Ha már abba hagytad , nem is értem a kérdést....de különben én gyógyszer mellett lettem terhes, és makk egészséges a lányom..

Hogy megtartod e nem nekünk kell eldönteni, nem ismerjük a hátteredet.

2012. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pár éve kérdeztem a dokitól, ha abbahagyom a fog.gátlót mennyi idő alatt távozik a szervezetből, azt mondta 3 hónap. de ugye függ az a fog.gátlótól is.

menj el dokihoz, ő jobban tud ebben segíteni mint mi.

2012. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Függ a fog. gátlótól, de ha teherbe estél, akkor nagyon kis hormon tartalmú lehet. Nem lesz baja szerintem. Emiatt megtartanám. Én is így lettem babás, de mi terveztük. Nekem a doki aztmondta, h. két nap alatt kiürül a szervezetből, a mai gyógyszereknek már nagyon alacsony a hormontartalmúk, a baba emiatt egészséges lesz. És csak a közhitben van egy ilyen téves nézet h. 3-6 hónapot ill. egy évet kell várni. Ez nincs így.
2012. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hónap végén hagytam abba a gyógyszert, következő hónap elején már terhes lettem. Most itt futkározik a 15 hónapos egészséges kislányom! Eszembe sem jutott elvetetni.
2012. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ugy mondta a dokim,h 3honap.volt egy vesztésem és azota nagyon félek,h nem lesz minden rendbe.köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 2. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Èn sem szeretném elvetettni,mert valamiért jönni akart:) viszont azt sem akarom,h nelegyen egészséges.
2012. aug. 2. 13:33
 8/8 Szandy89 ***** válasza:

Nagynéném is tavalyelőtt áprilisba abba hagyta és májusban már terhes is lett!!! Makk egészséges a kislányuk aki már másfél éves!!Olyan rossz,hogy 3 fiút kitesz,de még csak beteg sem volt sose!!! :)

Én 2 hónap után estem teherbe!!! :) Eddig minden rendben!!! 30 hkm

2012. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!