Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vincze Kíra Petra szerintetek...

Vincze Kíra Petra szerintetek hogy hangzik? Illik egymáshoz a 2 utónév?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :)

jó névválasztás :)

2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a két névvel csak a gond van. a lányomnak két nevet adtam, a második vhol lemarad stb, csak a probléma van vele. én még egyszer nem adnék két nevet az biztos. úgyis az elsőt fogja használni
2012. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sok ez így, elég Kíra szerintem.
2012. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kíra Petra túl sok együtt,túl kemény.Kíra nekem alapból nem tetszik,a hosszú-rövid változat mindig gond lesz,akárcsak a Míra névnél.Petra nagyon szép,nagyon tetszik,sokan azt mondják nem nőies név.Szerintem egy nagyon határozott,"jó megjelenésű" név.Kislányomat is így fogják hívni.Vincze Petra pedig jó együtt.

üdv,38hkm

2012. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megy együtt. Kislányom Kira, rövid i-vel, úgy jobban tetszik. Nem adnék én sem 2 nevet, macerás, ezt azért gondoljátok meg.
2012. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A másik lányom is kétnevű és semmi gond vele. Lili Emma, ő is így használja ha kérdezik tőle hogy hívják. :) 2,5 éves.
2012. aug. 4. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok az R, de ez csak az én véleményem nekem alapból nem tetszik a Kíra.
2012. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább legyen rövid i-vel.

Így: Vincze Kira Petra

2023. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!