Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután óta nagyon...

Tegnap délután óta nagyon sokat keményedik a hasam, ez mitől van?

Figyelt kérdés

Ugye nincs baj???

38 hkm


2012. aug. 4. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túlhajtottad magad, vagy csak készülsz a szülésre. mostmár hamarosan itt az idő
2012. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság(amire nem vagyok büszke), de jóformán nem csinálok semmit :D Mert nagyon meleg van, és "lusta" vagyok :)
2012. aug. 4. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Készülődik a baba. Nálam szülés előtt 1 héttel volt így. Fel is hívtam a dokimat, mondta, hogy menjünk be NST-re, ügyeletes is volt. Megvoltak a rendes nagy görbék, mint aki szülés előtt áll. Fel is ajánlotta, ha gondolom maradjak, mert lehet, hogy az éjjel jövünk vissza. Én nem akartam maradni, úgy voltunk vele, hogy közel lakunk a kórházhoz (20KM). Így hazajöttünk. Pont 1 hetet húzott rá még a kisfiam.
2012. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 napja keményedik majdnem egész nap a hasam, 5-10 percenként. Ma NST-n szép kis görbék jöttek ki:)! 10 vagy 11 hatalmas kiugrás. Neked utolsó válaszoló 1 héttel a szülés előtt hány nagy kiugrott görbéd volt?


40+3hkm

2012. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! akkora görbéim voltak, hogy azzal már szinte szülni is lehetett volna menni, ha lett volna fájásom. Az értékre már nem emlékszem. Pont azért akart a dokim a bent tartani.
2012. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!