Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Szedett...

Viki31 kérdése:

8 hetes terhes vagyok. Szedett-e valakik bromocriptint ás utrogestant egyszerre? Ha igen akkor meddig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Bromot és Letroxot szedek, nekem azt mondta az orvos, hogy a 12. hétig biztos kell szednem. Tudom, nem ugyan az mint neked, de hátha ad egy kis megnyugvást, vagy támpontot. Szerintem neked is kb addig kell szedned. Mikor mész dokihoz?

6hkm

2012. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most csütörtökön megyek orvoshoz.
2012. aug. 6. 10:33
 3/8 KicsiSzív 2 ***** válasza:

Szia!

Én mindkettőt szedtem.Azt mondják hogy a 12 hét után el kell hagyni őket.Én fokozatosan hagytam el a 14 héten.De én 3x3 Utrogestan golyót használtam.

Szerintem a 12 hétig szedned kell öket!

2012. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Miért kell szedned a Bromot?
2012. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bromot azért kell szednem mert még tavaly októberben megállapították, hogy magas a prolaktin szintem, felet kell szednem esténként. Te mennyit szedsz belőle? Az utrogestanból meg 3x1-et kell szednem. Neked hogy hogy ilyen sokat kell szedned belőle? Nem volt barnázásod a terhesség elején?
2012. aug. 6. 11:35
 6/8 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Lombikom volt azért használtam 3x3 utrogestant.Bromoból terhesség elején két szemet szedtem egy nap amitől elég rosszúl voltam,később már csak 1 szemet kellett.Kérdezz nyugodtan ezekről sajnos sok mindent tudok róluk..
2012. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm KicsiSzív a választ! Lenne még egy kérdésem, hátha neked is volt ilyen. Utóbbi két napban éreztem odalent viszketést! Lehet elkaptam valami fertőzést. Régebben is volt nekem ilyen akkor canesten kúpot és krémet használtam és akkor elmúlt. De most mivel terhes vagyok, nem tudom szabad-e használni. A dokimat meg nem tudom elérni.
2012. aug. 17. 14:47
 8/8 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Nekem is volt viszketés,canesten kenöcsöt használhattam rá.De szerintem valami szakembert kérdezz meg erről.
2012. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!