Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban igaz (vagy babona),...

Valóban igaz (vagy babona), hogy szülés előtt kevesebbet mozog a baba?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, és két napja kevesebbet mozog a babám. Rendszeresen bejelenktezik,ahogy szokott, de kevesebbet ficánkol. Eddig éjszaka alig tudtam tőle aludni,most pedig néha néha megmozdul.

Jóslók vannak bőven, jelezheti ez a közelgő szülést??


2012. aug. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtti 2 napban nem mozgott. De szinte egyáltalán! Kétszer is elindultam a kórházba emiatt, mert megijedtem, hogy baj lehet, aztán félúton visszafordultam, mert bejelentkezett. :)
2012. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik nem mocorgott, a másik meg igen. Szerintem ez is olyan dolog, mint az ahány terhesség, annyi tünet, stb.
2012. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó pár napban alig mozgott valamit. Nagyon rémisztő volt. Ami viszont érdekes: a szülés beindulása ellőtt egy-két órával "kaparászott" a kis kezével belülről. Szóltam a szülésznőnek, az meg szólt az ügyeletes dokinak (már bent voltam a kórházba mivel túlhordtam a fiam). Aztán az egész ügyeletes gárda azon röhögött, hogy van egy kaparászós kismama, és már így hívtak be nst-re hogy jöjjön a kaparászós kismama megnézziük mi kapirgálja odabent. Nagyon vicces volt nekik, pedig én az igazat mondtam. A kisfiam azért is még aznap éjjel megszületett :)
2012. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: nekem elment a magzatvíz, utána így emlegettek hogy a folyós kismama... Hát marhajól hangzik ez is. Ez a kórházi humor csak nekik vicces, nekünk morbid... (kérdezőnek bocs az off-ért)
2012. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat en mar azert szulni szeretnek,ugyh remelem csak babona,mert az en kis manom allandoan mocorog es eleg fajdalmasan is,ugyh remelem nem marad sokat meg :) 39+4 hkm
2012. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem mozgott az utolsó 2 napban.
2012. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!