Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni/szedni, hogy...

Mit lehet tenni/szedni, hogy a HCG szint megemelkedjen és így az EÜ küretet elkerülhesse a nővérem?

Figyelt kérdés

A nővérem kb. 1- 1,5 hónapos terhes, nagyon nehezen sikerült összehozni, és sajnos a HCG szintje egy hét alatt 3500--ról csak 4000-re emelkedett. Ha jövő hétig nem lesz javulás és nem látszik a petezsák akkor kürete lesz!!!!

Kérek mindenkit aki tud valami hasznos tanácsot írjon!!nagyon fontos lenne!! Az egész család nagyon szeretné már ezt a kisbabát és a nővérem is kész az anyaságra.


2009. júl. 20. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a HCG szint attól nem emelkedik, mert valami baj van a babával. Ezzel semmit nem lehet csinálni, max. reménykedni, imádkozni.
2009. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon szomorú,de nincs mit tenni.A HCG szint csak akkor van jelen a szervezetben ha terhesség áll fenn.Vagy megmarad a terhesség vagy elhal a baba.Sajnos ezt befolyásolni nem igazán lehet.Csak annyit tud tenni,hogy pihen,amennyit csak lehet és nem izgul,nem idegeskedik,de ez semmi garanciát nem ad.A terhességek nem is kevés száma a korai terhesség alatt elhal.Nagyon sokan észre sem veszik ,mert a menstruációval távozik.

Nekem két spontán vetélésem volt,korai terhesség alatt mindkettő,de akkor úgy gondoltam,hogy a ternmészet tudja a dolgát,és ha elvetéltem ,akkor az csak azért volt,mert nem lett volna életképes baba.

Egyébként a barátnőm most ilyen cipőben jár,a 7 héten van és már tuti látszik az embrió.Ő is átélte ezt.nekem is cifra volt az első 2 hónap,de minden jól alakult és most a 32. héten járunk.

Jó egészséget és türelmet,és nyugalmat.

2009. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak az ima segít!Erre nincs gyógyszer se trükk se praktika!

De még pici a terhessége,szóval bármi lehet,akár jó is!

2009. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!