Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon egy elhalt terhesség,...

Ez vajon egy elhalt terhesség, vagy még nem termelt elég béta hcg-t (ultrahangkép mellékelve)?

Figyelt kérdés

[link]

Béta hcg 2 a 32. ciklusnapon. A doki a képre azt mondta, hogy a kis fekete köröcske lehet szikhólyag kezdemény, de a béta hcg alapján nem terhesség. Ennek ellenére ismételtei vasárnap. A terhestüneteim pár napja szinte mind elmúltak....

Utrogestant kapok, ha gonnd van, az mennyi ideig tartja vissza? Arra gondoltam, hogy lehet hogy azért van még ott a szikhólyagkezdemény, mert az Utró nem engedi egyenlőre kilökődni. Vagy még nekiállhat a picike hormont termelni???? Kivagyok.... nem tudom hogy bírom ki vasárnapig!



#béta HCG #szikhólyag #koraterhesség #szikhólyagkezdemény
2012. aug. 10. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már látni szikhólyagkezdeményt, akkor már kellene lenni HCG-nek is a véredben. Vagy nem vagy terhes, és amit látott az nem az, vagy pedig tényleg elhalt, és a gyógyszer miatt nem lökődött még ki. Mindenesetre az a véleményem, hogy ebből már nem lesz baba. Sajnálom!
2012. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem szikhólyag csak egy kis felritkulás.

Lehet, hogy később fogant a terhesség, de az is lehet, hogy levát méhnyálkahártya darabka, szóval ez jelen pillanatban egy nem fenálló terhesség.

2012. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es hcg az szinte teljesen negatív. 2 alatt van nem terhesen.
2012. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az ultrahangozó orvos mondta a szikhólyag kezdeményt. A kettő egyébként szerintem is egyenlő a nullával, nem is nagyon értem hogy minek kell ismételni...

De mivel kell, persze hogy reménykedek. Se vérzés, se görcs, csak egy pozitív teszt, és ez a lelet....

2012. aug. 10. 16:40
 5/11 A kérdező kommentje:

Bekarikáztam amit az orvos mutatott:

[link]

2012. aug. 10. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es hcg hogyan adhat pozitív tesztet???
2012. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A teszt 4 napja volt. Most néztük volna meg hogy minden rendben van-e. De kiderült hogy nem igazán. Valószínűleg. Vagy elcseszték a laborban a leletem. Nem tudom. Ezért érdekelne hogy járt-e valaki hasonlóan, és hogyan alakultak a dolgai. A doki azt mondta, ott a szikhólyag kezdemény. Aztán meg a lelet alapján, hogy ez nem terhesség. Majd azt, hogy nem kell izgulni, 2 nap múlva megismételjük a vérvételt és az uh-t is. Ezen én nem tudok kiigazodni!!!!!
2012. aug. 10. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdező mi lett?
2012. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem fejlődött tovább, a következő béta hcg 2 alatt volt. A 19-20. dpo körül rekedt meg, nagyon bonyolult dolgok vannak olyankor még, valami nem működött tökéletesen.

Az orvos "nagyon empatikus volt", ennyit mondott: ne sírjon, nem érdemes. Megjegyzem 2 könnycsepp folyt ki a szemem sarkából..

Gondoltam mi lett volna ha az ő édesanyja jár így vele, biztosan rá is azt mondták volna, hogy nem érdemes siratni....

Köszönöm a segítséget.

2012. aug. 13. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, ami történt. Tudom, h közhely, de legközelebb sikerülni fog!
2012. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!