Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális igy 20 hetesen?

Ez normális igy 20 hetesen?

Figyelt kérdés

2 hete érzem mozogni a babát. Már rögtön az elejétől sokat mocorgott, volt, hogy egész nap éreztem. 5-6 napja viszont alig érzem. Persze, bejelentkezik napi 1-2x, de nem érzem mindig. Délután és este picit mocorog, 2-3 kis buborékszerű mocorgás, de ennyi. Mi történhetett, hogy most alig érzem? Megfordult és befelé rugdos? Van szivhanghallgatóm, meghallgattam tegnap is, gyönyörűen ver :) de akkor mi történhetett, hogy ilyen kis lusta? :)

Első baba, lehet, hogy buta kérdés, de aggódom sokszor miatta.



2012. aug. 10. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs buta kérdés első babánál! Honnan tudhatnád? Semmi baj nincs, nyugodj meg, én a 2. babánkkal vagyok 24 hetes, és pár napja nekem is kevesebbet mocorog, pedig eddig nagyon aktív volt. Lehet, hogy az időjárás változása miatt, lehet, hogy másképp fekszik, lehet hogy egyszerűen most többet pihen. :) A lényeg, hogy semmi baja!
2012. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van szívhang, akkor semmi baj... amúgy sem kell rosszra gondolni! Egyszerűen csak nem egyformán mozog a baba. Van, amikor nagyon aktív, máskor lusta... Egyébként a front (hideg) is hatással van a babára... Még a tiéd kicsi, valószínűleg mozog ő sokat, csak te nem érzed még olyan intenzíven! A babák pedig még csak ezután kezdenek el egyre többet és többet mozogni! Szóval nyugi!


Én az enyémből kiindulva írtam ezeket, a saját tapasztalatom...

26+3 hkm

2012. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
óóó ne aggódj,kb a 24.héttől fogod jobban érezni.lehet,hogy pont úgy fordult,hogy olyan helyen rugdos,hogy nem érzed annyira.és attól is függ,hogy a méhlepényed hol tapadt meg.
2012. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat:) hatsó falon tapadt meg a lepényem, meg pici, vékonyka is vagyok, ezért gondoltam, hogy nem tud annyira elbújni bennem..hát mégis:))

Most is megmoccant, de abba is hagyta:) igen, lehet, hogy a hidegfront miatt, mert azóta lustizik :)

Megnyugtattatok!!:)

2012. aug. 10. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még én se éreztem mindig. Hidd el mozog ő, csak még picike. Fogod még eleget érezni.:) Majd amikor már, attól félsz, hogy kirúgja az oldalad.;)

28 hkm

2012. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ne aggódj, nálam is ugyanígy volt.

Én 19 hetesen kezdtem el érezni először, aztán a 20.körül lustább volt.

Aztán azóta is egyik nap egész nap aktív és állandóan mocorog, másik nap lustább, persze akkor is néhanéha 1-1 rúgással bejelentkezik, reggel vagy este kicsit aktívabb, így mindig megnyugszom. :)

23 hetes kismami

2012. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!