Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek sikerult...

Van valaki akinek sikerult vegig vinnie a terhesseget ugy hogy kozben verzett?

Figyelt kérdés
doki azt mondta hogy a baba ebbol nem erez semmit, azert verzek mert nagyon lent van a mehlepeny.

2012. aug. 13. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz nem én voltam így, hanem a sógornőm. Már eléggé az elején elkezdett vérezgetni. Annyi volt, hogy sokat/végig kellett feküdnie, és 0 megerőltetés. Teljesen makk egészséges a kisfia.
2012. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
en nem tudok pihenni, 2 eves kislanyom van es napi 9 orat dolgozom is. vajon igy is sikerulhet? most vagyok 10 hetes.
2012. aug. 13. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is vérezgettem,3x rohantunk emiatt a kórházba.

8 hetesen,11 hetesen és 14 hetesen is.

Közben is voltak pecsételések.

Fogalmam sincs mitől,az orvosok sem tudták,mert a baba mindig rendben volt.

Feküdnöm kellett és nem szabadott semmi megerőltetőt csinálnom.

Végül koraszülésem volt (34.hétre),mert elfolyt a magzatvíz,de ez nem volt összeköthető a vérzésekkel.

Szerencsére egészséges kisfiam lett aki már nemsoká 9 hónapos:-)

Úgyhogy nem feltétlen jelent bajt,ahogy nálam sem jelentett,de azért nagyobb vérzéseknél célszerű mindig megmutatni magunkat az orvosnak.

Egyrészt,hogy megnyugodjunk,másrészt meg ha baj van,akkor időben közbe tudjanak lépni!

2012. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ott a 2 éves és még dolgozol is? Az nem tesz túl jót. Szerintem irasd ki magad veszélyeztetettnek, hogy legalább dolgozni ne kelljen ,nehogy megerőltesd magad. A naggyal pedig aki csak tud segítsen, apa, nagyszülők. Minél jobban kíméled magad, annál nagyobb lesz az esély, hogy megmarad a pici, és egészséges lesz, és nem lesz koraszülött.
2012. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lent van a lepény és 9 órában dolgozol, úgy hogy még vérzel is....? Szerinted mennyi esély van, h végig rendeben "kihúzod"??
2012. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha nem dolgozom nem kapok gyest, a munkaltatom azt mondta kirug ha szabadsagot akarok, nem magyarorszagon elunk ugyhogy nalunk megteheti.ulo munkat vegzek, szamitogepen, delben van 2 ora szunetem amikor hazamehetek (ezen kivul van a 9 ora) akkor le tudok fekudni, kislanyom is alszik. delutan a ferjem tud vele lenni. a lanyom nem is jelentene akadalyt, csak a munkaltatom nem hajlando egyuttmukodni. decemberig kellene kibirni, veszelyeztetett 3 honappal kiirt elott ulhet otthon. februar 28ra vagyok kiirva.
2012. aug. 13. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
pihenned kéne. 4 okból véreztem, de lepényem nem volt lent. nem kéne melóznod sztem
2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 12 hetesen véreztem, bőséges élénkpiros volt és kb addig tartott mint egy rendes menzesz.Ugyan az volt mint neked, a méhlepény a méhszájnál volt(vagy ilyesmi).Innentől nagyon vigyáznom kellett, és végigvittem probléma nélkül.Nagyon javaslom, hogy te is pihenj, kíméld magad, mert a legveszélyesebb időszakban vagy!
2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!