Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki csak a 36. hét után...

Van aki csak a 36. hét után kezdett el vizesedni?

Figyelt kérdés

Nekem eddig egyszer dagadt csak be a lábam, de sikerült elmulasztani. Vajon fog dagadni? AZ első terhességemnél is későn (kb. 34h) kezdett vizesedni, de akkor úgy is maradt.

Túlsúly, meleg időjárás számít-e vajon?


2012. aug. 13. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! 41 hetesen szültem, rémálom volt! Tartottam alma napot, azzal viszont teljesen lement, és egy hét kellett mire megint úgy néztem ki!
2012. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En az elsovel a 39-dik heten kezdtem el vizesedni, de az telen volt. 41 hetre szuletett.

Most kb a 37-dik hettol vizesedek, de ha sok gorogdinnyet eszek, az leviszi. Amelyik nap nagyon meleg van akkor nagyon dagadok, amikor nincs tul meleg, akkor azert annyira nem.

39 hkm

2012. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél egyáltalán nem vizesedtem (igaz, tudtam is sokat pihenni), viszont most, a másodiknál, már kb a 30. héttől. Ha nagyon meleg van, vagy sokat ülök, akkor rögtön bedagad-vizesedik a bokám.
2012. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!