Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A csuklás is mozgásnak számít?

A csuklás is mozgásnak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én pici lányom elég lusta Baba, így kérte a védőnőm, hogy számoljam a mozgásokat. 24 óra alatt kell meglennie a 10 bejelentkezésnek. De nem tudom, hogy amikor csuklik, azt is vehetem egynek? Előre is köszi a válaszokat!

Üdv, 30 hkm


2012. aug. 15. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a dokim azt mondta, hogy figyelni kell, hogy általában mikor aktívabb. Általában reggel vagy este, egy bizonyos időpontban, amikor mocorogni szokottt, akkor egy órán át számolni, hogy mennyi az annyi, ha eléri a tizet, akkor tök jó, semmi baj. Az, amit a védőnőd tanácsolt, meg úgy működik, hogy amikor megmoccanja a tizediket, akkor onnantól már nem kell számolni. A csuklás egy darab mozgásnak számít, és két mozgás között el kell telnie egy percnek. Szóval veheted egynek a csuklást, hiszen végül is azért csuklik, mert él és virul. :)


Szép babavárást!

26 h km

2012. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia én a 39 hetet kezdem ma. Nekem az NST-n azt mondta a nő hogy nem számítigazi mozgásnak a csuklás és szerintem sem. Mert azt nem önszántából csinálja. Ugyan az mint a felnötteknél vagy az ujszülötteknél.
2013. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!