Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen lehet még Canesten...

38 hetesen lehet még Canesten krémet használni?

Figyelt kérdés
A nagy melegben a mellem alatt nagyon kipirosodott a bőr,majd egyre nagyobb helyre terjedt szét. A bőrgyógyászaton szabin vannak egy hétig, és ma reggelre már kicsit viszketett is. Piros, és mintha hámlana is. MErjek még rá canesten krémet kenni???
2012. aug. 15. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

A készítmény rendeltetésszerű alkalmazása esetén a hatóanyagnak igen kis mennyisége szívódik fel, így nem valószínűsíthető az ártalmassága. Ennek ellenére a terhesség első három hónapjában és a szoptatás időszakában csak a kezelőorvossal történt megbeszélés alapján alkalmazható.

Szoptatás ideje alatt az emlők területén nem alkalmazható!"


Én ebből arra következtetek, hogy 38 hetesen már lehet használni, és az első trimeszterben nem szabad.

2012. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ecetes vízzel fertőtlenítsd a melltartóidat, és ha elmúlik a prezúr, figyelj arra, hogy mindig alaposan törölközz meg a melled alatt, az izzadság ellen pedig hintőporozd be, az felszívja, így kisebb eséllyel gombásodik ez a rész.
2012. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A törölközőket is mosd ki ecetes vízben, vagy cseréld le azokat, amiket használsz, különösen, ha visszatérő dologról van szó.
2012. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első alkalom, és hiába zuhanyoztam egy nap többször is, és töröltem meg alaposan, mégis csúnya piros sebes lett:(:(
2012. aug. 15. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján biztos, hogy bőrgomba. Még annyit tehetsz, hogy felhívsz egy patikát, vagy bemész, és elmondod a problémádat. Lehet, hogy tudnak jobbat a te állapotodban, mint a Canesten.
2012. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a dokim szerint lehet használni krémet és kúpot is, én is használtam többszö9r
2012. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!