Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliában élő kismamák! Kint...

Angliában élő kismamák! Kint van 12. heti genetikai szűrés?

Figyelt kérdés
Angliában fogok tartózkodni a 12.heti genetikai szűrés alatt és nagyon fontos lenne ezt a vizsgálatot elvégeztetnem. Ezzel szűrik a Down kórt, nyitott gerincet, megnézik hogy a belső szervek szépen fejlődnek-e, stb. Részletes ultrahang és vérvizsgálat. Kint csinálnak ilyet? Előre is köszi a válaszokat.
2012. aug. 15. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szia


sztem ez attol fugg h hol fizeted a tb-det. ha itt es mar voltal a dokinal aki tovabbkuldte a papirodat a terhesgondozas miatt akkor igen. ha nem itt hanem magyarorszagon fizeted akkor itt nem vagy jogosult ilyesmire csak ha fizetsz erte. ami sztem eleg koltseges lenne itt kint.

2012. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Jelenleg Mo-n fizetem, de van NI számom és bejelentett lakcímem kint is. Szóval szerintem azzal nem lesz gond. Viszont dokinál ott kint még nem voltam, mivel most Mo-n vagyok. Nekem igazából magán úton is jó, egészen addig amíg nem több száz font, de gondolom azért nem annyiba kerülne és persze azokat a teszteket csinálják amiket itthon kérnek.
2012. aug. 15. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
hat a magan uton valo vizsgalatban nem tudok segiteni. probalj meg a neten rakeresni. remelem sikerul valamit talalnod ami nem egy vagyon
2012. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azért először megpróbálkozok NHSen keresztül intézni valamit.
2012. aug. 15. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb keress egy midwife-ot aki kér neked időpontot a kórházban. Vesznek vért, nézik a down kórt is meg nyitott gerincet, stb. Gp-nél vagy regisztrálva?
2012. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, vagyok. Köszi szépen akkor keresek egy midwife-ot.
2012. aug. 16. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van gp-d akkor őket kell felhívni, és mondani hogy midwife-hoz akarsz időpontot. 8 hetes kor körül kell hozzá menni, vesz vért, meg egy csomó papírt kitölt. Mikor jössz ki? Remélem lesz elég idő és kapsz időpontot, mert a nyaki redőt csak a 12. hét körül tudják mérni.
2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!