Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gondd, magzatmozgás?

Lehet gondd, magzatmozgás?

Figyelt kérdés

Második terhesség. Barátnőm 15 hetesen múlt héten érezte a baba mozgását minden nap, hullámzást, most 16. Hetesen 3-4 napja semmit sem érez.

Lehet gondd?

Mondtam neki menjen be a kórházba, nézése meg, de nem akar, nem értem miért, pedig tavaly 3 vetélése volt.



2012. aug. 16. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban semmi rendkívüli nincs abban, ha nem érzi, hiszen rengeteg hely van még!

Persze ha aggódtok, meg lehet nézetni.

2012. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jövőhét végére van időpontja orvoshoz, addig nem akar máshoz menni.

Próbáltam rábeszélni menjen el, nézése meg, akkor megnyugszik, de most már azt mondja nem is reménykedik, úgy érzi ez a baba is odavan, mert nem érzi mozogni. Nem értem.

2012. aug. 16. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, nekem is így volt, majd később lesz gáz, pici a baba sok a hely :)
2012. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 27 hetesen volt olyan, hogy nem akart megmozdulni. Felhívtam 3 nap után a védőnőt, aki megnézte a szívhangot. Minden rendben van azóta is, csak van amikor kicsit lustább a kisasszony. :)
2012. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 18+1 napos vagyok. kb két hete nem mozog a babám, de előtte csak egyszer-kétszer éreztem, ma megyek dokihoz, megírom mi volt, de én nem idegeskedek, pocakom nődögél. Nincs oka aggódni!!
2012. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sokkal nagyobb gáz, hogy lemondott a babáról! A negatív gondolatok sokat tudnak ártani! biztosan semmi baja nincs a picinek, csak befele rugdos, és azért nem érzi. Amúgy én is 15 hetesen éreztem először, utána egy hét szünet volt, és a 16. héttől folyamatosan. A múlt héten volt, hogy nem éreztem a mozgását egész nap, kicsit bepánikoltam, de aztán este megélénkült.
2012. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy nem éreztem 3 napig de védőnővel hallgatunk szívhangot és megnyugodtam. Majd utána ultrahangon kiderült, hogy háttal volt fordulva azért nem éreztem. Én is 15 hetesen éreztem először majd utána 2 hétig semmit és utána indult be igazán.
2012. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!