Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamák, hogy...

34-35 hetes kismamák, hogy vagytok? Hogy álltok a készülődéssel?

Figyelt kérdés
Minden megvan már? Vizsgálatok? Mekkora a baba? Méhszáj, jóslók, keményedések?
2012. aug. 16. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nyügös vagyok, éjszaka nem igen alszok kényelmetlen a fekvés és az ülés. a hátam is eléggé fájdogál és már tükön ülünk :D a picinek minden megvan szombaton lesz egy nagy szoba átrendezés mert hozzuk a babaágyat :D a baba 2500gr körül van sokat kinyomja magát :) jóslók már vannak ami eléggé kellemetlen méhszájat még nálam nem néztek jövöhéten megyek dokihoz talán akkor néznek 36hkm
2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35+2 hetes vagyok, 27 éves.

Kisfiúnk lesz.

Igen, minden be van már készítve, kocsi, holmik megvannak, cumisüveg, kistakaró.

Már csak 36. heti uh-ra megyek, utána pihi van.

30. héten volt 40 cm, és 1600 gramm +/- 100 gramm.

Méhszáj még nem is tágult, teljesen zárt.

Jósló van már, de csak napi egyszer, egy gyengébb. Van már egy kis enyhe keményedésem, MagneB6-ot szedek rá, 2x3-at.

2012. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sziasztok! én 35+3 vagyok, mikor hogy bírom. vannak jobb napjaim, de vmikor annyira fáj a derekam, fel se tudok kelni. csomó mindenünk nincs meg, mert költözünk jövő héten adják át a lakást és ide nem akartam megvenni. utolsó tudomásom szerint még zárva vagyok, de 29. héttől jóslóim vannak főleg, ha front van. remélem nem jön idő előtt. nekem 30 hetesen 1925grammra becsülték, remélem nem lesz túl nagy baba :)
2012. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk már csak a kiságy hiányzik, de most végre megtetszett egy, jó árban csak eddig azért sem sürgettem mert hétvégén költözünk. Kórházi táskát is összerakom lassan. Pár napja vannak jóslóim de max napi 1x, 36.héttől málnalevél teát fogok inni és homeós bogyókat szedni, hátha segít valamit. Első baba lesz, kisfiú, de a neve még nincs meg sajnos. 28-án megyek 36hetes ultrahangra, de 30hetesen 1500grammra becsülték. Holnap töltöm a 35.-et :-)
2012. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi vasárnap töltjük be a 35. hetet. Lényegében minden rendben van, ami kicsit aggaszt, hogy még mindig faros, és érezni szoktam esténként, hogy meg akarna fordulni, de nem bír, így lehet hogy programozott császár lesz belőle, amúgy szept. 23.-ra vagyunk kiírva.

A múlt hétvégi hidegfront engem nagyon megviselt, sehogy sem volt kényelmes, nagyon nyűgös voltam, meg volt egy-két keményedés, de semmi komoly.

Már majdnem minden megvan, kiságy, babakocsi, rucik, már csak tényleg pár dolog hiányzik. A kórházi csomagot meg tegnap állítottam össze.

Mindenkinek könnyű szülést kívánok és kitartást erre a pár hétre:)

üdv 34hkm

2012. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!