Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most még elkezdhetem inni a...

Most még elkezdhetem inni a málnalevél teát?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok.Van még értelme?Lenne hatása erre az egy hétre.Azt mondta a doki.hogy a 40.hétig semmi nem indul be,akkor megterhelnek és megindítja a szülést.Azért gondoltam,hátha lenne még hatása.
2012. aug. 17. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én annak idején megvettem a teát, de nem mertem használni.

De szerintem már nem sok értelme lenne, inkább bízakodj benne hogy a maradék idő alatt megindul magától.

Sétálj sokat, lépcsőzhetsz is egy keveset, és a szexre mondják hogy szülésindító hatása van, mert a spermában,és az orgazmusban van oxitocin hatás.:)

Kitartás!:)

2012. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Veszélyeztetett voltam végig tiltva volt az együttlét,ezéert nem tudom,hogy megpróbáljuk-e?
2012. aug. 17. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező kérdezd meg az orvosod. Elvben azért volt tiltva, hogy ne induljon be előbb a szülés. Na de hát ha most meg már itt lenne az ideje akkor miért ne egy kellemesebb formát választanál szülés beindításának. :)
2012. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ihatod a málnalevél teát nyugodtan.Bajod biztos hogy nem lesz tőle.Én 2 napi használat után annyi hatását éreztem,hogy könnyebb a bélmozgás és jobban ürülnek a belek.Ezzel együtt,ha jól olvastam a méh izmai is mozgásba jönnek.Szóval lehet,hogy segít.Napi 2 csészével igyál meg nyugodtan.

36hkm

2012. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hiszel benne akkor nyugodtan idd. Fogalmam sincs beválik-e vagy sem, én a 36.héten fogom elkezdeni, homeós bogyókkal együtt. Kicsit úgy vagyok vele hogy ez pszichés alapon működik nagyrészt. Vagyis ha hiszel benne akkor van inkább hatása :-) 35hkm
2012. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4.vagyok

5-ös,teljesen igazad van. Mikor kérdeztem ismerősöket,akik itták,hogy volt e hatása,igazából annyit mondtak,hogy nem tudhatom,milyen lenne nélküle :D Én minden esetre iszom,nőgyógyászom is csak javasolni tudja.

2012. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!