Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető hogy a 33....

Elképzelhető hogy a 33. -héten visszaforduljon a bébi? És ezzel ilyen kellemetlenséget okozzon? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A 31. héten voltam orvosnál és akkor még azt mondta az orvos ,hogy fejvégű a bébi viszont azóta volt egy nagy balettművelete és szerintem vissza fordulhatott mert máshol érzem a kis ˝alkatrészeit˝ és rettentően fájt maga a művelet is amit végrehajtott és azóta zsibbad a jobb lábam egészen combtőtől a térdem is és hidegebb is mint a másik lábam.
2009. júl. 22. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, ha már egyszer befordult, s fejvégű, az már úgy marad szülésig. Sajna, nem tudom, mit érezhettél, de ha ilyen kellemetlen tüneteid vannak, legalább telefonálj a dokinak, vagy védőnőnek, hogy megnyugodj! További szép babavárást!

28hetes km

2009. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok.Nekem a 30. héten volt ultrahang,addig fejvégű volt,addigra medencevégű lett.Én is éreztem fura mozgásokat,mintha visszafordult volna,de nem tudom.Azóta már terhesgondozáson is voltam,a doki szerint is lehet visszafordult,de irt beutalót a 35.-hétre ultrahangra.Biztos ,ami biztos ,azt mondta..

De általában a 34-36 hétre fordulnak be fejjel,addig bármi lehet.Ne aggódj.Holnap kezdem a 33. hetet.

Azt javasolta,fekvéskor tegyek párnát a fenekem alá,az szokott segiteni.Egy próbát megér,nem tudom....:)

2009. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 31.héten fordult meg fejvégűről.Két hétig tiport a lábacskáival,és a 33.héten megszületett farosan,császárral kellet megszülnöm végül altatásban.Semmi képp ne eröltesd meg magad,sokat pihenj!
2009. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos létezhet.31hetesen befordult,33hetesek kifordult,35 hetesen ujrabefordult ezt éreztem is mert nagyon fájt a mozgása,

Majd 38hetes vizsgálaton közölte velem a doki hogy a kicsi keresztben fekszik.Bekellett feküdnöm hogy megforditsák.Most 40hetes vagyok,fejvégü a baba,de még mindig állandoan mozog,viszont kijönni nem akar.

2009. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valóban vissza fordult du voltam dokinál mert már a térdem alatt is zsibbadt a lábam és megnézte UH-val ujjra a feje van a gyomromban kicsit megpróbálta arrébb mocorgatni mert pont egy olyan helyre ékelte be magát ahol elnyomta a lábam felé vezető egyik eret és ideget.Részbe sikerült mert már nem fagyos a lábam és nem is zsibbad annyira. De már nem sok van előttem, látom a fényt az alagút végén már nagyon türelmetlen vagyok alig várom hogy kibujjon.
2009. júl. 23. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!