Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köhögésre, megfázásra lehet...

Köhögésre, megfázásra lehet inni hársfa teát is? Nem árt?

Figyelt kérdés

A dobozra az van írva:

"felső légúti hurutok, lázas meghülés, köhögés, gyulladások esetén izzasztó hatású. Enyhe vizelethajtó, nyugtató hatású"


2009. júl. 24. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy???Lehet inni mert a gyógynövényektől nem lehet bajod.
2009. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mi iszzuk csak úgy köhögés nélkül is, élvezetből. Tegyél hozzá mézet!
2009. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze ihatod, én citromfű teával fogyasztom jelenleg. Sajna a hétvégén jól megfáztam, azóta már javulok. Én homeopátiás bogyót szedtem még, és napi 2 gerezd fokhagyma!!! Állítom hogy az segített! Mára már csak az orrom van bedugulva. De 3 napig iszonyat fájt a torkom, és nagyon rosszul éreztem magam.

A fokhagyma természetes antibiotikum, vírus és baciölő! Én eleinte összetörtem és mézzel keverve fogyasztottam. Nem mondom hogy de fini, viszont annyira hatásos!

A teát meg igyad nyugodtan, csak ne forrón mert az nem jó a toroknak.

Jobbulást!

29 hetes kismami

2009. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!