Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamak vannak itt?...

Angliai kismamak vannak itt? Leirnatok a terhesgondoazas menetet?

Figyelt kérdés
2.5 eve szultem mar Anglkiaban de azota sok minden valtozott.
2012. aug. 22. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnel tudni? En is most varom a masodikat, masfel eves az elso. A masodik terhesseggel kevesebb a midwife latogatas.
2012. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pl ilyeneket, hogy kevesebb a mf latogatas :)

az is valtozott, hogy lehet csaszart kerni anuar ota

tudsz setleg meg ilyenrol? nogyogyaszati vizsagalat meg mindig nincs? nincs esetleg + scan azota?

2012. aug. 24. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lesz 5 percem leirok mindent, bocsi egy kicsit el vagyok havazva, utolso kapkodas szüles elott.... :)
2012. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok a szuleshez :)
2012. aug. 27. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Na itt vagyok..

Bocs csak tenyleg sokmindent el kellett intezni, akarmikor mehetunk szulni :)


Szoval ugye amikor megtudod hogy terhes vagy akkor kell idopontot foglalni a midwife-hoz, akkorra mikor kb 8 hetes terhes leszel. Akkor tolti ki a zold konyved, meg foglal idopontot neked a 12 hetes uh-ra, ahol vervetel is lesz, vizeletet is kell vinni es akkor csinaljak meg a Down-kor tesztet, ha szeretned. Ha nem akarod nem csinaljak meg. Utana 16 hetesen van midwife, 20 hetesen uh, az utolso ha nincs semmi baj. (ez merha keves szerintem, mi elmentunk 4d-re privatban 27 hetesen mind a kettovel, csak z meg marha draga, 120 font...)

Utana csak a 28. heten van megint midwife, a 25 hetes kimarad, azt mondjak ha van valami bajod menj a GP-hez. Aztan a 31 hetes midwife latogtas megint kimarad a masodik es tobbedik terhesseggel, a 28. het utan 31 hetesen van megint. majd 34, 36, 38 es 40 hetesen.

A masodik terhessegnel nem hivnak meg ilyen szulesfelkeszitore (en voltam az elsovel 3x a korhazban, szoptatasrol, fajdalomcsillapitasrol szules alatt volt szo es a szuloszobakat mutattak meg)

Egyszer jott ki hozzank a midwife az elejen, azt hiszem a 16 hetes vizit volt az.


Kertem a midwife-om hogy szules utan most tovabb jarjanak ki hozzam mert az elsovel nem ment a szoptatas, be sem indult a tejem, es elintezte hogy kijojjon hozzam egy health visitor ki szoptatasi tanacsado is egyben, o holnap jon, aztan ki fog jarni szules utan is.

Ugye a korhazbol hazaengednek szules utan 6 oraval ha minden ok, nem csaszar volt es nem kaptal gerincerzestelenitot. Utana meg minden nap jon a vedono megnezni a babat is meg teged is.

Az en kisfiam masfel eves, amiota ot szultem nem nagyon valtozott semmi.

Ja, ha Te 2.5 eve szultel akkor meg kaptal te is a terhesseg 25. heteben 190 fontot.. Na, az megszunt, sot a child trust fund is megszunt, az a 250 font amit a gyerek kap szuletes utan az allamtol egy szamlara.


Irj nyugodtan ha van meg kerdesed! :)

2012. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!