Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégi front? Sokan várjuk?

Hétvégi front? Sokan várjuk?

Figyelt kérdés

keddre vagyok kiírva, de megváltás lenne hamarabb szülni.


Eddig kismama voltam, egy hete már terhes:):) Egyszerűen ez a meleg kikészít, fáj mindenem, de a lányom olyan jól elvan a pocakban


2012. aug. 23. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
én pont, hogy nem várom... :))
2012. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is nagyon várom! Bár én még "csak" 38+1 vagyok, de egyre rosszabbul viselem. Ráadásul a vérnyomásom miatt hétfőtől be kell feküdnöm, mivel kórházfóbiám van ez maga lesz a rémálom! :(
2012. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom.Holnap leszek 40 hetes.Lánykám lesz,Petrának nevezzük el.Az első lányom pont 3 éve nyáron frontra született,40+4-re.
2012. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hfő hajnalban indult bbe a szülés, 35hetesen, de visszatartották és azóta benn fekszem és azt sem tudom megindítják-e vagy visszatartják vagy mi lesz mert mindig más van. De az eredményeim jók, így most elvileg nem indítanak, de ha megindulna már nem tartanák vissza, szóval én iszonyatosan reménykedem a frontban, főleg mert haza nem akarnak engedni, hiába lakom 15percre gyalog. Jólesne már egy normális alvás meg egy hajmosás is de hiába :-(
2012. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, én is nagyon várom. Holnap töltöm a 39. hetet, és nagyon nem bánnám ha nem várnánk meg a végét. Tegnap óta görcsöl a hasam alja, szúró fájdalmat érzek a hüvelyemben, néha keményedik a hasam, de ezen kívül semmi más jel. Ma eddig elég lusta volt a kisfiam. Bízok benne, hogy közeledik az idő.

Kitartást és könnyű szülést Mindenkinek!

2012. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 24+3 hetes vagyok, de már nyár eleje óta várom a nyár végét, így ezt a frontot főként. :) Nagyon bízom benne, hogy véget vet a nyárnak, mert már a 3. hét óta nagyon vizesedek, és ha huzamosan hideg van, az jó nekem.
2012. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!