Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok és +16kgnál...

32 hetes vagyok és +16kgnál vagyok, van ezzel más is így vagy volt így?

Figyelt kérdés
első babám, normál súlyról indultam, nem voltam rosszul az elejétől jött fel fokozatosan.

2012. aug. 23. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én 16ot híztam az elsőnél összesen, most 36+3 vagyok 12nél tartok
2012. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, de az érdekel hogy vannak e mások is 32. hétben 16kg val:)nem akarom hogy elkanyarodjon a téma a ki mennyit hizott az egész várandósság alatt topikra, erről az előbb olvastam el pár témakifejtést, most olyanokat keresek akikkel hasonló cipőben járunk.köszi mégegyszer.
2012. aug. 23. 14:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Hello! Csak hogy ne érezd soknak: én 35 hetes vagyok és eddig 20! Kg-t híztam. Jól érzem magam a bőrömben,nem zabáltam,50 kg-val kezdtem a terhességet. Egy kicsit töltött galamb lettem,de majd lemegy,nem?:) nem sok a 16,bár lesz még több is,ahogy én is kb.25 kg-val fogom befejezni. Aztán ki tudja.. Ezen kár stresszelni :)

Boldog babavárást,könnyű szülést!

2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28. hétben +14 kg volt, azt mondták nagyon sok, pedig nem is eszek többet, mint előtte :(
2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez, hogy mi a sok és mi nem.. mki mást mond. első vagyok, de a doki szerint ez is sok. az unokatesóm több mint 40kilót hízott, na az sok, de a 16 nem sok és nem biztos, hogy sokat felszedsz még
2012. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ez igaz...tényleg mindenki mást mond..a divatos 10-12 kgba sajnos sokan nem esnek bele..

hát én sem zabáltam és mégis...mennyi lennék, ha tényleg eszek össze vissza??:)

örülök, hogy nem vagyok egyedül és már én is elég jól elengedtem ezt a témát, mert beláttam, hogy minden igyekezetem ellenére nem sikerült befolyásolnom és most meg már mit csináljak?

apum párja anno 28-30 akat hízott, ő mindig még legyint is hogy ez teljesen egészséges mértékű! ő 1-2 hónap alatt mindig ledobta ezeket a 30 kilókat..na kiváncsi leszek:)

2012. aug. 23. 14:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Vékony testalkat vagyok.

1. babánál 14 kilót híztam.

2. babánál 20 kilót híztam.

3. babát várom, 32 hetes vagyok, eddig 14 kilót híztam.

Egyik babánál sem híztam a 34-35.hét után egy dekát sem. Szerintem most sem fogok, bár a fene tudja, de nem nagyon érdekel, mert szülés után 2 hónappal újra vézna leszek...

2012. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egyébként (első) én a 30. hétnél jártam 10 kilónál, azóta 6 hét alatt csak 2 kiló jött fel, pedig megijedtem, hogy most jön a java
2012. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

na ez azért jól hangzik kedves utolsók!:)

ja és igen igazad van a 40 kiló az azért valami :D

2012. aug. 23. 14:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Én pont ma vagyok 32 hetes és 14 kg-nál járok. Soknak tartják ami nálam igaz is mert kicsi vagyok és néha nehezen mozgok, sok a súly sőt a lábam is be szokott dagadni. Az első babámnál 9 kg-t híztam de cukor diétán voltam, itt nem lettem cukros látszik is. Szerintem ha jól érzed magad a bőrödben nincs ezzel baj. Nem mindenki Rubint Réka.
2012. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!