Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamák!...

Vége felé járó kismamák! Nálatok is jelentkezik időnként izomlázszerű fájdalom az alhasban? Másik kérdésem: 36 hét után tényleg nem lehet magnéziumot szedni? Elég sokat keményedek, mondjuk 1,5 hete még teljesen zárva voltam. Üdv: 35+1 hkm

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem lehet magnéziumot szedni.
2012. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen nekem is van. valamikor csak néhány pillanatig. meg így húzódik az alja. hát a magnéziumról nem mkinek egyezik a véleménye. mikor jóslókkal kórházba mentem, ott azt mondták végig szedhetem, én is keményedtem meg nekem nagyon görcsöl a lábam, ha nem szedem. a dokim viszont azt mondta, hogy a 37. héttől ne szedjem, mert gyengíti a fájásokat és ha görcsöl a lábam akkor max egy dbot vegyek be. most vagyok 36+4 és előre félek, mi lesz ha abbahagyom
2012. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van ilyen érzés a pocimban,elég kellemetlen,főleg ha épp olyan helyen vagyok,ahol nem tudok leülni. Pl. múltkor az OBIban jött rám ez,egy rakás fadeszkán találtam menedéket :D különben nekem a magnézium sem segít ilyen esetben. A baba már nehéz,a pocid edzi magát,de hát elfárad,ez természetes. Nekem a doki azt mondta,hogy a 35.hét végéig szedhetem a magnéziumot,remélem nem lesz előbb szülés emiatt,mert rengeteget keményedtem még így is.

Kitartás Nektek és könnyű szülést!

36 hkm

2012. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!