Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug.16. -án 21mm-es petezsák,...

Noémi31 kérdése:

Aug.16. -án 21mm-es petezsák, benne szikhólyag látható, embrió még nem. A petezsák mellett hematóma. Be akartak fektetni, hogy már nem él. Szerintetek lehetséges, hogy baj van? Folyt lent.

Figyelt kérdés
23.-án újabb uh.-n30mm-es petezsák,benne embrió,de szívhang nincs.A hematóma ugyanúgy látható.Az utolsó menzi szerint számolják,és úgy 7 hetes vagyok.Nem lehet,hogy később fogant?Ha tényleg nem él,akkor 1 hét alatt hogyan változhatott ennyit a méret.Most is azt mondták,hogy nem fejlődik.Se nőtt,és már látható az embrió.Akinek volt hasonló tapasztalata,légyszi írjon.Nagyon aggódom!Köszi

2012. aug. 24. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj ide, nem hamis reményeket akarok kelteni, de van hogy össze-vissza néznek mindent, egyik héten még nincs szívhang, nem is élő, 7 hetes...másik héten átkerülsz egy másik dokihoz, az megállapítja, h hü.je volt az előző, ez csak 5 hetes terhesség és ott az embrió.... Akkor mondjanak véglegeset neked, amikor méretek alapján nem nő a mérete és pl. 2 hét múlva sincs szívhang. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy minden reménykeltési szándék nélkül láttunk már ehhez hasonlót, hogy azt mondta a doki, h nem él, aztán mégis....

2012. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ.Azt mondták be kell fejezni műtét útján,de úgy döntöttünk várunk még 2 hetet,és újabb Uh.-t csináltatunk.
2012. aug. 24. 08:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Szívesen...drukkolok.....:) Írsz majd vissza?
2012. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok Neked!
2012. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze,majd írok,hogy mi újság.Köszi.:)
2012. aug. 24. 09:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Én sem mennék bele. Várj még, ebből lehet bármi. A petezsák nőtt, ez egyértelmű, ha nem fejlődik, akkor elhal, és azt észre fogod venni a következő 2 hétben.

De nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Vagy menj el egy másik dokihoz, megér egy próbát!

2012. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!Mi történt Veled/Veletek azóta?
2012. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Azóta még nem voltam dokinál,ma kérek időpontot.De semmi gond nincs.Nem vérzek,nem görcsölök.Szóval semmi jele annak,hogy baj lenne a babámmal.Köszi az érdeklődést.Jelzek majd,ha tudok valamit.

2012. szept. 4. 08:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek jó hírek!Feltétlen írj majd!!
2012. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Tegnap voltam dokinál,és kiderült,hogy tényleg baj van.Nem fejlődik a baba,úgyhogy át kell esnem egy műtéten,hogy eltávolítsák.Köszi a sok biztatást,de sajnos így alakult.Talán legközelebb sikerül.:(

2012. szept. 6. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!