Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye emiatt nem lesz baja a...

Ugye emiatt nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok, alapjaban veve pici es vekonyka. 160 cm 55 kg-val kezdtem a terhességet. Most 57,5,58 vagyok. Szoval olyan 2,5-3 kg-t hiztam eddig.

Mostanaban nagyon keveset eszem, szinte alig vagyok ehes. Epphogy mindenbol par falatot. Reggelire is picit, utana altalaban gyumolcsot, ebedre par falat husit,rizzsel, vagy fozeleket, vagy ami van, de tenyleg csak picit belole. Utana megint megehezem, megint eszem mondjuk egy joghurtot, este meg vacsira is pici valamit. Egyszeruen ahogy elkezdek enni, mar ugy erzem, hogy tele is vagyok.

De valtozatosan taplalkozom, gyumolcs, joghurt, hus,fozelek, szoval mindenbol eszem azert. Sokszor eszem picit.

Emiatt ugye nem lesz baja a babanak, hogy ilyen keveset eszem? Elso baba, es mindenki csak azt hajtogatja, hogy egyek rendesen, normalisan.



2012. aug. 25. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd a terhesvitamint és akkor nem lesz baja neki. Neked inkább, mert kimerülsz,ennél azért próbálj többet enni. Nem kell kettő helyett enni, de ne "piciket" egyél.
2012. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz mert a baba igy is elveszi ami neki kell emiatt neaggódj azzal jobban ártasz a picinek!

boldog babavárást

34+4hkm

2012. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán semmi baja nem lesz. Én is így voltam a 25ik hétig. Aztán most a vége felé megint :) Van olyan h ebédet sem tudok enni, tegnap ebéd helyett pl. szőlőt és sárgadinnyét ettem, mert úgy éreztem ha főtt kaját kéne ennem kihánynám...

Lesz ez még így se... sajnos a vége felé van akinél elöjön a hányás is.

Kitartás!



34hkm

2012. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A babának nem lesz baja, vitamint viszont szedjél, mert hiába a változatosság, ha nem viszed be e megfelelő mennyiséget.


Gondolj arra is, hogy szülés után majd nagyon kell ám bírni a strapát, ne gyengítsd le magad.

2012. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:) megnyugtattatok!:) vitamint szedek, a femibion 400-at minden nap. Remelem ez segit valamennyire pótolni a vitaminokat:)
2012. aug. 25. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

A 160 cm-hez 55 kg azért nem vékonyka...

Én 170 cm 55 kg-ról indultam, és most vagyok 60 kg, és nem mondanám magamról, hogy vékonyka vagyok...

2012. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso:) nem csontkollekcio vagyok, de kicsi, es igen, vekony, vagy inkabb pont jo:)

Kerek fenekem es kerek mellem van, 8 eves korom ota versenyszeruen tancolok, izmos vagyok, szoval nem hájban merheto az 55kg. Most hagytam abba, hogy varandos lettem.

De koszonom, hogy a kerdesemre valaszoltal.

2012. aug. 25. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen alkatfüggő, 160 cm-hez 55 kiló, lehet nagyon vékony és enyhén telt is. Meg hát az izom ugye nehezebb mint a zsír, tehát ha sportol valaki, akkor csak a számok alapján nem lehet tudni.
2012. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szívesen kedves Kérdező:-)

[link]

2012. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
A kalkulátor szerint a 160-as magassághoz a 70 kiló is normális, a kérdező ennél 15 kilóval kevesebb...
2012. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!