Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes dimenziós uh-ra...

Mikor érdemes dimenziós uh-ra elmenni, hogy megtudjuk a baba nemét?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
4D-n már a betöltött 13. hét után meg tudják mondani a baba nemét, de minél később mész, annál biztosabb!
2008. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 29 hetesen voltunkés örök élmény.Addigra mindene gyönyörűen kivolt fejlődve, láttuk mikor mosolygott, és mokor az ujját nyitogatta.Fura volt látni mikor éreztem a rúgását, és egyidőben a lábát láttam lendülni.Szerintem ne az elején menjetek, hanem mikor már olyan mint kint vártató.Az én lányom totál olyan volt mikor megszületett mint a 4D-s képeken.
2008. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. máj. 12. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi nem voltunk,mert sokalltuk érte a pénzt,így csak a 30. héten tudtuk meg,hogy kislány.Amúgy a 18.on a legtöbbünknek meg tudják mondani,de ha megengedhettük volna magunknak anyagilag,akkor azt hiszem elmentünk volna,mert tényleg nagyon szépen látszanak a kis Buksik:)
2008. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

én a 19 héten voltam először 4d-n, meg is mutatta magát :). előtte nagyon szégyenlősködött :). de sokan úgy reklámozzák magukat, hogy a 12.-dik héttől megmondják neked a baba nemét. szerintem érdemesebb később menni, a 16-dik hét után inkább, hogy élmény is legyen, gömbölyűbb a baba meg minden :).

2008. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már a sima uh-n is megmondták a 18. héten. A 21-en voltunk 4D-n, ott meg is erősítették, hogy kislányka.
2008. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!