Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatott valaki a Mensment...

Viki31 kérdése:

Csináltatott valaki a Mensmentis központba már kombinált vizsgálatot a 12. hétben? Ha igen, hogyan zajlott pontosan a folyamat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző vagyok, tegnap este erre voltam csak képes. :) Szóval mi a keresztúron voltunk, kopogtunk, bementünk a párommal, elmondtuk, hogy miért jöttünk, soron kívül be is hívtak. Levették a vért, majd kifelé fizettünk. Vinni kellett a 12. heti UH leletet(sztkban csinált leletet vittem), de nem tudtak vele mit kezdeni, merthogy hát náluk még így senki nem volt és hát nem tudják az mire kell. Délután jött az email a mammutból, hogy hát az kellene nekik, vigyük be. Felhívtam őket, hogy nem tudom bevinni, visszaküldöm a kérőlapot emailben az uh adatokkal meg mindennel, azt mondták úgy jó. 2 nap múlva írták az eredményt. A vérvétel 6700 körül volt és keresztúron csak 700 körül van a vérvételi díj, a mammutban asszem 2000.

Van még kérdésed? :)

2012. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!