Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik nektek a Dorina név,...

Tetszik nektek a Dorina név, hogy becéznétek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%

Bocs, nem hagyhatom szó nélkül: KIKÉREM MAGAMNAK HOGY A NORINA CSÚNYA NÉV! Az én lánykámat is így hívják, szerintem gyönyörű! Ha meg valakinek nem tetszik, biztos irigy, mert pl őt mondjuk Hildának hívják, vagy épp semmitmondó terkának... Hagytátok volna meg magatoknak ezt az IQ-bajnok megjegyzést!


Ennek ellenére a Dorina is tetszik, szerintem szép név, az ismerőseim Dorináját leginkább Dorkának becézik, vagy néha-néha Rinának.

2012. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindigy egy csunya kislany jut rola eszembe.
2012. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem tetszik különösebben, de a Norinától a hideg is ráz.
2012. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
És nem azért hogy bárkit megbántsak. Ízlések és pofonok. És nem Hilda a nevem. Ha válaztanom kéne inkább a Norina.
2012. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok, a kislányunkat így fogják hívni. :-) Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 29. 08:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Én Dórinak, Dorkának, Dorinkának becézném, de így simán Dorinaként is szép. Ellenben a Norina nem tetszik. Attól még, hogy a kedves anyuka kislánya ezt a nevet viseli, nem kötelessége mindenkinek szépnek tartania ezt a nevet...
2012. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem is az a baj, hogy valakinek nem tetszik a név, de az, hogy semmitmondó... Na mindegy.

Az is érdekes, hogy vioricát a hideg rázza a Norina névtől, mégis inkább azt adná a gyermekének...:)

2012. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!