Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok....

12 hetes terhes vagyok. Tegnap este, amikor megfordultam az ágyban áramütés szerű érzést éreztem a hasamban. Érzett már valaki ilyet? Nagyon megilyedtem. Mi lehet ez, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete is éreztem, akkor lehajoltam valamiért. Már rázott meg az áram jópár éve, ez teljesen ugyanolyan érzés. Csak egy ponton a méhemnél érzem. Azonnal sikítozok, annyira rossz, és ilyesztő. Menjek vele orvoshoz?

2012. aug. 29. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt már párszor ez az érzés, a húzódás miatt van. Üdv:12 hetes kismama és 2 éves kisfiú anyukája
2012. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magnézium hiány okozhatja esetleg, hogy a méh izomzata így reagál?
2012. aug. 29. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nő a méhed, feszülnek az izmok és tartószalagok. Egy-egy hirtelen, vagy rossz mozdulatra ez fokozódik, innen a fájdalom.

Magne B6 (3x2) vagy ha ez kevés, jelezd a nőgyógyásznak, ír fel Magnesi Citriit. Pihenés, és lassabb mozdulatok!

Próbálj tudatosan koncentrálni arra, hogy semilyen mozdulatot nem végzünk hasizomból! Csípőből fordulj, egyenes derékkel térdedet hajlítva "hajolj" le. Először furcsa, de hamar hozzá lehet szokni. ;) Később nagy pocakkal meg már úgyis csak így fog menni :)


Ne ijedezz, pihenj sokat és ne kapkodj! :o)


Boldog babavárást!

2012. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!