Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek a terhesség 22. hete után derült ki bármilyen rendellenesség a magzatnál? Mi volt ez? Vagy esteleg koraszülésekről mesélnétek?

Figyelt kérdés
Nem para mami vagyok, csak szeretek tisztában lenni mindennel Köszönöm a válaszokat
2012. aug. 29. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Énis így vagyok,sokat aggódom,de okkal!Tavaly 26 hétre született a kisfiam,sajnos csak 3 napot élt.Most 24 hetes vagyok és most meg azt mondták h kevés a magzatvíz.Remélem nem lesz semmi gond ezzel a babokámmal is.

Neked minden rendben van?

2012. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly a 23. héten kellett megszülnöm, előtte minden rendben volt, megtelt a kicsi hasürege vízzel. Most 11 hetes vagyok, aggódom rendesen, bár mindenki azt mondta ilyen nincsen még egyszer, ez nem genetika miatt van. De nekünk már van két egészséges gyerekünk.
2012. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszönöm a válaszodat, igen nálunk minden rendben van. Sajnálom ami történt, és szorítok hogy ne legyen gond. :)
2012. aug. 29. 16:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2., és ez Uh-on derült ki? Honnan tudtátok meg? Nagyon sajnálom, és remélem veletek is minden rendben lesz.
2012. aug. 29. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Minden vizsgálaton voltam, kombinált teszt genetikai UH még a 18. hetin minden ok volt, aztán én mentem babamozizni, hogy legyen videó a kicsiről, na az 2 percig sem tartott, azt mondta a szonográfus azonnal menjek a dokimhoz....aztán időhúzás jött mert két prof szakvéleménye kellet hogy megszülhessem, hát szörnyű volt....most is sírdogálok, remélem nem lesz ilyen most...
2012. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, nem is tudom mit illik ilyenkor mondani. Nagyon szorítok, és ne aggódj tuti hogy minden rendben lesz!
2012. aug. 30. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!