Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiságyba az ágyneműszettet...

Kiságyba az ágyneműszettet hol szerzitek be és mennyiért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,h egyforma anyagból legyen minden: paplan,párna,fejvédő,baldachin,zsebes tároló.
2012. aug. 29. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bababoltban.


Egyébként Én vettem 2 szettet (takaróhuzat+ párnahuzat), van egy sima fehér rácsvédőnk (Ikea), és a lepedők is sima gumis fehérek. Nincs baldachin se zsebes tároló.



34hkm

2012. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert egyenlőre még csak vaterán nézelődtem, de 8eFt alatt nem találtam szettet és határ a csillagos ég, volt ott 12eFt-os is...
2012. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Én ezt találtam idáig. De hátha lesz még olcsóbb... :)

2012. aug. 29. 15:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Sima fehér fejvédő (Ikeás) 2e ft volt ha jól emlékszem. Szintén Ikeás (2db.os) gumis lepedő szintén olyan 1500ft körül. És a Brendonban vettem takarót (3700), és a 2 garnitúra ágyneműhuzatnak is csak 3.500ft volt darabja.

Én megoldottam :)

2012. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi egy bababoltbol rendeltuk meg a babaszoba garniturat. Rozsaszin es kis koronaminta van rajta. Volthozzavalo agynreu garnitura,ami ugyanolyan mintas. 18 ezer forint volt:/ dragallottam, de megvettuk hozza, hogy ne legyen ossze-vissza minden. En a brendonban is kb ennyiert lattam, de ezekbe minden van. Baldachim, racsvedo...stb.
2012. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A minimanóba vettem az ágynemű szettet, ami kispaplan+párna+kiságyba körbe védő, (nem a legdrágábbat, kb. 4500 Ft volt) volt választék, és két lepedőt. Baldachint nem vettem, kisfiam született, neki nem kellett. Most megint fiam lesz, és az ágyneműszettet, kiságyvédőt örökli, lepedőt kellett csak vennem, de most nem a minimanóba, mert ott drágálottam, hanem az elefáni bababoltba, ott csak 1500/db (szép színekben van 100%pamut). Érdemes a neten keresgélni a bababoltok weblapján.
2012. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a Brendonban néztem ki neki egy szettet.Sokféle van és minden megvehetsz, igaz nem a legolcsóbb, mire összeszedsz mindent.


28+6 hkm

2012. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Anita8401 ***** válasza:

Mi a bababoltba vesszük meg ha majd megmutatja magát a picuri :)

Minden egyben 10ezer ft-ért :) csak azt várjuk még,hogy kéket vegyünk vagy rózsaszínt :)



25hetes kismama

2012. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
felesleges. gumis lepedő legyen és hálózsák. betakarni nem fogsz nagyon egy újszülöttet,max nagyon mini takaróba,párna veszélyes. rácsvédő jó dolog, baldachin meg csak dísz.
2012. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam írni, mint az utolsó, hogy tök fölösleges. Párnát nem szabad a feje alá tenni, célszerűbb egy textilpelenka, ha büfizne vagy ilyesmi. Paplan szintén felesleges, ha el kezd rugdalózni, gondolom nem állsz majd ott az ágy mellett, hogy percenként betakard, jobb egy hálózsák. Baldahin meg csak porfogó. Egyedül a rácsvédő hasznos.
2012. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!