Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam 12. hetes UH-n es a...

Bianka54 kérdése:

Voltam 12. hetes UH-n es a nyaki redo 3 mm volt elkuldtek vervetelre es magzatvizvetelre, a vervetelem ma jott meg es rossz lett. Szerintetek van meg remeny hgy egeszseges legyen a babam? Szept.17. en megyek magzatvizvetelre.

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 17:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy rossz a vérvételed?
2012. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mi lett a vérvétel eredménye? Kombinált teszt volt?
2012. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hat azt mondta az orvos hogy 1:40 hez magas eselyel beteg lehet, de azt mondta az se biztos meg, mert meg kell varjam a magzat viz vetelt.. Igen kombinalt teszt volt
2012. aug. 29. 18:19
 4/26 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem azonnal, ingyen csinálnak korionboly vizsgálatot? Miért kell várni két hetet? majd közel egy hónapot?????
2012. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azert kell varni mert akor toltom be a 16.hetet. de en csak 18 eves vagyok es ez az elso terhessegem
2012. aug. 29. 18:30
 6/26 anonim ***** válasza:

Utolsó:attól függ,hol van a kérdező.Nem végeznek mindenhol CVS-t.Pl.Bp.-en a Bajcsy kórházban igen.Én magán úton csináltatta,hogy ne kelljen annyit várni.

Kérdezőnek:van rá remény,persze.Sajnos egy ismerősömnek nem jött össze.Neki 1:45 volt a kockázat,bevállalta az amniocentézist,és kiderült,hogy beteg a baba...

2012. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Latod enis ettol felek, mert nagyon vartuk ezt a kis babat. De en itt olvastam olyant is hogy a vervetele rosz volt annak az illetonek, de viszont a magzatvizvetel meg jo, es egy egeszseges kisgyermeke van.. mar ense tudom hogy mibe bizzak.. Olyan rossz
2012. aug. 29. 18:45
 8/26 anonim ***** válasza:

A vérteszt azért lett rossz, mert vastag a nyaki redő. nagyon lerontja.


Én ismerek olyat, akinek 3,2 es redővel egészséges babája született. És olyat is, akinek 1:28 hoz lett a vérteszt, és szintén egészséges baba volt.


Nekem a 3. babámnál 2,4 mm volt a nyakiredő. Erre is azt mondták, hogy kicsit vastag. A vérteszt nem lett rossz, 1:1900 . Az afp mviszont alacsony lett. Én nem vállaltam a magzatvízvételt. Voltam az Istenhegyi központban, dr Hajdú Krisztinánál, nem látott betegségre utaló jeleket. És persze egészséges kislányom született :)

2012. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hat remelem hogy en nekem is ilyen szerencsem lessz, Szeptember 17 en megyek magzatviz vetelre, 2-3 het meg az eredmeny megjon, utana kiderul minden Remelem nem lessz semmi baja a babanak. De most ez a mai napom rosz volt mert ma jott meg a verveteli eredmeny es azis rossz lett. 1:40 hez, de viszont azt mondta az orvos hogy meg ez se bizonyitja hogy beteg a baba. de nagyon magas a kockazat.
2012. aug. 29. 19:15
 10/26 anonim ***** válasza:
A 6. vagyok.8. válaszoló,nekem a Hajdú Krisztina csinálta a CVS-t(szintén az Istenhegyi klinikán).Amikor mondtam,hogy a korom miatt szeretném(39 vagyok),és nem akarok vértesztet,nem is próbált lebeszélni(látta az elszántságomat),pedig az UH-on minden,de minden tökéletes volt(mert persze a mintavétel előtt megcsinálta a 12. heti UH-ot).Azért is voltam ennyire a kromoszóma vizsgálat mellett,mert a 2.gyereknél 1:120 volt a Down kockázat(amnio,kiderült minden oké),és nem akartam újra időt húzni a tesztekkel.
2012. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!