Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen fájdalo...

Terhesség alatt milyen fájdalom csillapítókat lehet szedni?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok, mostanában-gondolom a front miatt- sokat fáj a fejem. Mivel csillapíthatom a fájdalmat?
2012. aug. 30. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt mondta, hogy Algopyrin-t illetve Panadolt nyugodtan bevehetek egyszer-egyszer.

Advilt, Paracetamol-tartalmú gyógyszereket viszont tilos szedni.

2012. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sima Panadolt és Algopyrint javasolt a nőgyógyászom, de amikor gyógyszertárba voltam ott is kiokosított a csajszi, hogy mit szabad és mit nem, szóval kérhetsz segítséget patikustól is.

8+5hkm

2012. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 30. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Első! A Panadol is paracetamol tartalmú.....

Nekem azt mondták, h paracetamolosokat szabad meg Algopyrint.

2012. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Paracetamol tartalmúakat lehet szedni!


Pl. Panadol- és az a legjobb!


Én is frontérzékeny vagyok, ebből nyugodtan beszedtem. De igen, a patikusok is segítenek nyugi.



34hkm

2012. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, igazatok van. Úgy akartam írni, hogy Advilt tilos...Azért a lényeg, h Algopyrin, Panadol mehet, az szerencsére átjött:-)
2012. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedd este óta iszonyatosan fáj a fejem, tegnap nem bírtam tovább, így bevettem egy Panadolt reggel, persze semmi hatása nem volt. Estére annyira kikészültem, hogy bekaptam még egy fél Ibustar-t, és tessék, 5 perc alatt elmúlt a fájdalom. Ha így tudom nem kínzom magam egész nap, hanem egyből az Ibustar-ral kezdem. Elvileg nem lehet szedni, de egy-egy fél szem 3 havonta nem hiszem, hogy megárt, bár én is csak végső esetben veszek be gyógyszert. Sok pihenés, vizes borogatás, teázás általában segíteni szokott, most biztos a frontok miatt van, ahogy a Kérdező is írta.

Üdv, 39+6 hkm

2012. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!