Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hét után kevésbé intenzív...

33 hét után kevésbé intenzív a baba mozgása? Kevesebbet mozog?

Figyelt kérdés
Aggódom mert ma reggel még nem éreztem,máskor ilyenkor nagyon aktív.
2012. aug. 31. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 34ik hét végén vagyok, de nagyon aktív. Ha felkelek éjjel pisilni Ő is felébred, és helyezkedik még vagy 10percig, és már olyan mozgásokat művel, hogy fáj :D


Szerintem a te babócádnak ma lusti napja van :)



34+6hkm

2012. aug. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,az én kis csajosom nem.A 36. hétben vagyok,de amint megmozdulok már mozgolódik Ő is.Arról nem is beszélve,ha iszom,vagy eszem akkor aztán megy a buli a hasamban.Mondjuk a 2 fiammal is így volt még vajúdás közben is mozogtak(nem ikerek).
2012. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat mozog,úgy tűnik nálunk pont fordítva volt minden,mert eleinte épp hogy csak jelentkezett,mostanában meg be van indulva,nyargalászik majdnem egész nap. Én azt vettem észre,hogy az ilyen esős napokon sokkal kevésbé aktív,sokat alszik és inkább este indul be. Ne aggódj,sokszor engem is a frász kerülget,amikor nem mozog olyan időpontokban,amikor amúgy szokott. Ilyenkor ha gondolod igyál egy tejeskávét,vagy kapj be egy szelet valamit és feküdj olyan helyzetbe,ahogy a legjobban érzed mocorogni. Nekem ez bevált.

37 hkm

2012. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Ne aggódj. Ma amúgy nekem is kicsit lustibb, ugyan éreztem már de sehol nem olyan aktív mint szokott :)


Pihizik kicsit :) Időjárás változás jön ismét :)


Mindenkinek Boldog babavárást tovább amennyi még van hátra :)


32+2

2012. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!