Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érezhetem a rugásokat?...

Hol érezhetem a rugásokat? Itt van most a méh? Lehetett az?

Figyelt kérdés
Épp itt olvasgattam egy rugásos kérdést az előbb, és BUMM éreztem egyet. De már éreztem néha furákat, csak nem voltam biztos benne mit érzek, sőt, de most ez olyan volt, hogy eszembe se jutott, hogy más lett volna.. Ha ülök van egy kis uszógumihájacska, és feül van a köldököm, és a szeméremdomb teteje és a köldököm között majdnem félúton jobbra éreztem a petefészkem felé. Csak ahogy odatettem a kezem, csak az uszógumit éreztem :D Ez tényleg lehetett már ő??? Ma töltöm a 16. hetet
2012. aug. 31. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

lehetséges! érezni a kezeddel biztos hogy később fogod, nekem kézzel érezhetően kb. 1 hete mozog. én lenn a hasam alján érzem a rugásokat, a szeméremdomb felett közvetlen.


23+1 hkm

2012. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!