Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobb mennyiségű magzatvíz?

Nagyobb mennyiségű magzatvíz?

Figyelt kérdés

Ma voltam 4D ahol minden adatom tökéletes egyet kivéve:azt írta "kissé több mennyiségű magzatvíz" Ez mit jelent?

Szerdán megyek dokihoz de ha addig is tud valaki ebbe segíteni hogy mit jelent és hogy ez baj-e nagyon szépen megköszönöm!!!!!!!4


2009. júl. 27. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni! A magzatvíz folyamatosan változik, cserélődik. Lehet, hogy éppen előtte pisilt a baba és azért volt kicsit több. Annyi, hogy minden UH-on nézik és ha valami gubanc van, kórosan nő a mennyisége, akkor további vizsgálatokra küldenek. Nem írom, hogy milyen baj lehet, mert nem akarlak ijesztgetni! :) Tényleg ne aggódj, ha kóros lett volna a mennyiség, akkor ezt 4D-n szerintem mondták volna.


Boldog babázást és jó egészséget nektek!

2009. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De én azért szeretném megtudni minek a következménye lehet!
2009. júl. 27. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem alatt végig az átlagnál több és néha jelentősen több magzatvizem volt.Ezt nagyon sok minden okozhatja, de a legtöbbször, mint nálam is nem tudják megmondani, hogy mi okozza, mert minden rendben volt.Legfeljebb elküldenek különböző ultrahang és vér vizsgálatokra. Megnézik a babádat A-Z-ig, így legalább te is többször látod, de NE aggodj, biztos nincs semmi baj, mert azt már észrevették volna a4D-n.A terhesség vége felé előfordulhat, hogy befektetnek a korházba, mert a sok magzatviz veszélyes lehet amikor elindul a szülés.Mivel a sok viz nagyobb lökettel jöhet ki ha megreped a burok és előreeshet a köldökzsinor, ami a babádat ás téged is veszélyezethet.De ez a terhesség végéig állandoan változhat!!!Én 2hónapig feküdtem az 1 sz.Sote-n emiatt, mert a hasam óriási volt és végig ijesztegettek a terhességem alatt, hogy elöbb fogok szülni, szivbeteg lesz a babám stb...Végig aggodtam 9hónapot!Ja! És farfekvéses volt a picim!Természetessen időre szültem, a burkot repeszteni kellet, és a kisfiam az utolsó héten szépen megfordult!Gyönyörű és egészséges lett, holnap lesz 5 hónapos.Tehát ne aggodj, minden rendben lesz!Szép babavárást!
2009. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhességi cukorbeteg?? Mert attól is több lehet a magzatvíz mennyisége. De ha nem, akkor valószínű, hogy tényleg akkor pisilt a baba, és ez okozhatta.

Ha baj lenne, szóltak volna, ezen kár aggódnod.


30hetes pocis

2009. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!