Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik ilyen? Esetlegmár más...

Létezik ilyen? Esetlegmár más is felfigyelt erre?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek hülyének,de már nem elöször fordul elő,hogy hangot hallok a hasam felől.Igazából nem is tudom mihez hasonlitsam majdnem olyan mint amikor valaki az ujjait ropogtatja.Tegnap eléggé görcsöltem és akkor hallottam,de már régebben is felfigyeltem rá.33 hetes km
2009. júl. 28. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


szia!

bocsi, hogy linkelek, de már más is írt ilyet korábban.

szóval nem vagy hülye! :)

35 hetes km

2009. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet!!! Én is azt hittem hülye vagyok! Könnyü szülést!:)
2009. júl. 28. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg állandóan pukkanásokat hallok.Azt írják sok helyen,hogy ezt a burokrepedésnél lehet hallani...nekem az még nem repedt.Van,hogy sokszor egymás után hallom a pukkanásokat.


39h

2009. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam többször is ilyet,szerintem ahogy mocorog a vizben az ad ilyen hangot. Biztos nem baj, mert 6 hetes a babám,nagyon szép és egészséges :)
2009. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg bugyborékolást hallok éjszakánként,de ezek szerint nem vagyok teljesen hülye.
2009. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!Mamegyek a dokimhot rákérdezek kiváncsi vagyok mit mond.Lehet hogy ő tényleg hülyének néz:)
2009. júl. 29. 08:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék én is! :) 27 hetes vagyok. Pukkanás, ropogás.

Sőt, a bugyborékolást érzem is. Nem értem, a rúgást érzem. A bugyborékolást hogy csinálhatja?? EGyébként nagyon lent van, és szinte a hólyagomnál művészkedik.

2009. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!