Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen otthoni patikátok van...

Milyen otthoni patikátok van 29 hetes kismamának köhögésre, és erős náthára?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár még nem mertem kipróbálni, de barátnőm esküszik rá, Hagymatea! :) Állítólag nem olyan szörnyű mint azt elsőre gondolnánk és hamar kivisz a megfázásból.

Mellette próbáld ki a Tantumverdét, azt szabad szednünk.

9+2hkm

2012. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Homeogene9 tabletta és tantum verde torokfújkáló felváltva. Épp most gyógyultam meg. :) Orrspray otrivin, de nem igazán ajánlott... (más nem volt itthon, túlzásba meg nem vittem)


Jobbulást!!

2012. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Homeopátiás készítmény mellet nem szabad kámforos/mentolos cuccot használni, mert jelentősen módosítja a hatást.

Én a Béres-cseppre esküszöm, amikor terhes voltam a védőnő ajánlotta, illetve pár napig emelt adag C-vitamin. Mézes-citromos tea, és nagyon kevés tejtermék, mert azok fokozzás a nyáktermelést.

Inhalálás, infralámpa, sókamra esetleg.

2012. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hagymatea,stodal, 6hétig húzódó megfázásból szedtek ki.
2012. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én, mikor terhes voltam, mézet és citrom levét kevertem össze és azt ettem meg. Engem nagyom gyorsan kihozott a betegségből.
2012. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindent bevetek!

2012. szept. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!