Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem bekeményedett a...

Úgy érzem bekeményedett a hasam, de inkább a köldök fölött. Miért? Még csak 21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Azonnal menj be a kórházba!
2012. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Mi a f@szomnak kell ijesztgetni te szerencsétlen 1.?

Kérdező:magnéziumot vettél be?

Egyébként nekem is szokott bekeményedni néha, főleg estére.

Nem lehet, hogy a gyomrodat érzed puffadtnak? Mert az is tud ám kemény lenni terhesen...hajajj

2012. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most értem csak vissza, lepihentem. Már sokkal jobb.

Amúgy nem szedek magnéziumot, beszélnem kell az orvosommal, mert nem akarok elkezdeni semmit szedni mielőtt nem lát.

2012. szept. 3. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy menjen be a kórházba te nagyon szerencsés, mert én így vetéltem el 20 hetesen. Bementem a kórházba, csak sajnos nem tudtak már mit kezdeni velünk, mert nekem a keményedés már akkor jött, mikor elindult a szülés! Gratulálok kedvességedhez!!!!
2012. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, a Magnézium nem segített nekem, és rögtön mentünk a kórházba, mikor kiderült, hogy nem használ a magnézium semmit!!! Ja, és nem szeretném, ha más is így járna.
2012. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon sajnálom ami veled történt, remélem kárpótol az élet Téged!!

Jaj,és még annyit, hogy én mindenkinek zöld kezet adok, nem értem miért pontoznak le válaszokat!!

2012. szept. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!