Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hova érdemesebb...

Szerintetek hova érdemesebb genetikai ultrahangra menni: A Magzati Diagnosztikai Központba, vagy a Géndiagnosztikai Központba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Magzati diagnosztikai központ! Èn ott voltam, nagyon rendesek az emberrel. 21+2hkm
2012. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Orvost is tudsz ajánlani!?
2012. szept. 4. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát erre azért nehéz, mert aki amelyikben volt,gondolom arra voksol!

Én az Istenhegyi úton voltam és én meg azzal voltam megelégedve, de nagyon. Hajdú Krisztina nagyon profi!

2012. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az istenhegyi úton voltam. Dr. Lintner Balázsnál. Ajánlom.
2012. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Istenhegyi út, Hajdú Krisztina!!!
2012. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az orvosom Hajdú Krisztinát javasolta :)
2012. szept. 4. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
én a Mens Mentisben voltam, Győrfi Mátyás szonográfusnál, alapos volt és pontos. A vérvételnek még aznap megvolt az eredménye, nekem ez számított, mert a Magzati Diagnosztikai Központban azt mondták, hetek alatt van csak meg. Az Istenhegyi nekem valahogy eszembe se jutott akkor.
2012. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyin is megvan az eredmény másfél óra alatt.
2012. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!