Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák mikorra...

35 hetes kismamák mikorra vagytok kiírva? Október 9 valaki? milyen panaszaitok vannak? Izgultok már? Kisfiú v kislány? Első babámat várom csak kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én részemről ma töltöttem a 36. hetet, de remélem belefér :) Mi 2.-ra vagyunk kiírva :) Azon kívül, hogy vizesednek a végtagjaim, és egyre nehezebben mozgok, semmi bajom (le is kopogom :P ). Izgulni? Inkább úgy fogalmaznék, hogy baromira várom, hogy a kezembe vehessem a pici lányomat :) de tartok a folyamattól :)
2012. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én szombaton töltöm a 35 hetet . Okt 13 ra vagyok kiírva. Kisfiú, első baba. Már sokat fájdogál a hasam, a medence csontom, a derekam.. Holnap megyek az első NST-re. Egyébként minden rendben van, izgulni már nagyon izgulok, félek az ismeretlentől..

S Te hogy bírod , fiú vagy picilány lesz?

2012. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én október 8-ra vagyok kiírva. Egyébként kisfiúnk lesz :) Már nagyon nagyon várjuk :) Első baba.


Szerencsére-amennyire féltem a terhességtől annyira jól viselem. A nyár sem jelentett semmilyen problémát. Nem híztam, nem vizesedek, az egyedüli amit negatívumként fel tudok hozni, hogy nehezebben alszom, zsibbad az oldalam, és néha légszomjam van... (kopp-kopp)


Izgulni nem izgulok, inkább néha olyan türelmetlenség jön rám :) De mindennel megvagyunk már, a kórházi cuccaimat kivéve, tehát bármikor jöhet :)

Arra vagyok kíváncsi h mekkora lesz, a 32 hetes UH-n tippelték 2200grammnak....


35hkm

2012. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én október 3-ra vagyok kiírva :)

Első kisfiamat várom. Ha sokat jövök megyek nagyon vizesedem, főleg a lábam, az ujjaim.. Melegben ráadásul alig kapok levegőt.. :D Pedig alig híztam valamit.

Én már jobban várom, hogy kint legyen, mint amennyire félek magától a szüléstől. Elég nehézkes vagyok, mint egy öreg néni :P

Kedves utolsó kommentelő, a 32 hetes UH.n nekünk 2475 grammra becsülték a babót,szintén elég kíványcsi leszek a méretére! :))


36hkm

2012. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kíváncsi (javítás)
2012. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én október 9re vagyok kiírva. Jól vagyok, baba nagyon mocorog, vannak már jóslók is, azonkívül az alvás nem megy se este se nappal :( Vizesedés többnyire elkerül. Sajnos nem tudom,hogy kisfiú vagy kislány.....:(( Sehol nem mutatta meg magát, csak a kis hátát, ráadásul faros a kis drágám úgyhogy egy kis kinder tojás meglepetés lesz..:) Jövőhéten hétfőn megyünk ultrahangra, hátha..:)
2012. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem is kisfiam lesz várom már nagyon nálam is rendben volt minden eddig csak hát igen az alvás az nem egyszerű sehogysem jó nálam is jelentkeznek a jósló fájások!holnap megyek az első ctg vizsgálatra
2012. szept. 5. 13:25
 8/8 A kérdező kommentje:
meg néha a járkálás is rossz mert mindenhol fáj tényleg mint egy öreglány :)de majd lessz jobb is kiváncsi vagyok már hogy hogy zajlik ez az egész
2012. szept. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!