Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az álmatlanságot okozhatja a...

Az álmatlanságot okozhatja a terhesség az 5-7. héten?

Figyelt kérdés
Rendszeresen felébredek az éjszaka közepén, s nem tudok visszaaludni. Olvasgatok, nézegetek, nem is érzem magam álmosnak. 1,5-2 óra alatt sikerül csak visszaaludnom. Ma hajnal 2-fél 4-ig tartott, s fél 6-kor már kelnem kellett. Egész nap fáradt, álmos vagyok.
2012. szept. 5. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak áttételesen, vagyis hogy azon agyalsz, milyen lesz a babával és ez nem hagy aludni.

Első terhességemnél nekem is volt hasonló, másodiknál már kevesebb, harmadikkal még a végén a nagypocakos időszakban is bármikor bárhogy el tudtam aludni, annyira lefárasztott a többi gyerek, meg a teendők.

2012. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simán okozhatja... Én sem tudtam aludni normálisan. Miután megszültem meg már a baba miatt nem tudtam. :) Próbálj meg valami homeopátiás cuccot,az általában szokott segíteni.
2012. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nálam is előfordul még van mikor le fekszek 10kor és még fél 1kor is fent vagyok. 9hetes vagyok.
2012. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,ma vagyok a 6. héten és én is eléggé rosszul alszok.Sokszor felkelek.
2012. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!