Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszeri anyaságihoz hol...

Egyszeri anyaságihoz hol találom meg az 5. számú nyomtatványt?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne az anyaságihoz kapcsolatban


- a nyomtatványt megtaláltam, viszont a hozzá tartozó 5. pótlapot hol tudom kinyomtatni?


- amiket írtak anya részéről iratok a másolatok jó ha hozzá lesznek csatolva??? (apa fogja bevinni)


- mivel párom fogja intézni így gondolom kell meghatalmazás is (ezt mi magunk egy egyszerűt írni kell nevekkel, szül. idővel, szem. iratok adataival és két tanu) vagy van erre is nyomtatvány már? )


- gyereknek hazamenetelkor adják ki ha jól tudom a szül. kivonatát (vagy postázzák majd? már nem emlékszem lányomnál hogy volt) nomeg a taj kártyáját hogyan kell intézni majd?


- Családi pótlék papírt is gondolom ki kell tölteni szintén és ott melyik nyomtatványt? (kapok már csp.-t a 3 éves lányom után, de most a 2. után is jár azért kérdezem)


Bocsánat a sok kérdésért de szeretném előre letudni kinyomtatni mindent hogy készen álljon ami lehetséges.


34. hétben vagyok jelenleg!


2012. szept. 5. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mi az az 5. pótlap, de az egyszeri anyaságit és a családi pótlékot meg lehet postán is igényelni. a kórház kiállítja a gyerek anyakönyvi kivonatát, ez biztos. a tb kártyát nem tudom, a nagylányomnál még nem adtak (10éves), de állítólag mostmár a lakcímkártyát is adják a kórházban, a tb kártyát meg ha jól tudom kiküldik postán. a családi pótlékos papírra minden gyereket rá kell írni, aki ellátásra jogosult. másolatokat kell csatolni mellé igen.
2012. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ezeket kell kitölteni

2012. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó!!:)))
2012. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanaz voltam :))
2012. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Átnézem majd akkor amiket linkeltetek :)
2012. szept. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!